Vyhliadkové lety vrtuľníkom v Topoľčano - Móda, krása | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v  Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

Vyhliadkové lety vrtuľníkom v Topoľčanoch!

dátum pridania: 17.06.15-16:31

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť pozrieť si naše mesto a okolie z vtáčej perspektívy. Vyhliadkový let vrtuľníkom Vám zaručí nezabudnuteľný zážitok!

Dňa 20.06.2015 v Topoľčanoch pri OC Topolis budete mať možnosť zažiť, ako je to letieť helikoptérou. Lety sa začnú o 10:00. Budú vykonávané vrtuľníkom Robinson R44, čo je jeden z najpredávanejších vrtuľníkov na svete. Okrem pilota vrtuľník odvezie troch pasažierov. Cestovná rýchlosť je 185 km/h a počas letu preletíme približne 15 km. Dĺžka letu od vzletu po dosadnutie na zem je 5 minút, +/- 15 sekúnd. Je možné objednať si aj dlhší let, ale podľa našich skúseností je päť minút rozumná voľba s ohľadom na finančnú dostupnosť.

jdnjdnfd
V prípade, ak si let kúpite priamo na mieste cena je 30.00 EUR. Vyhnite sa dlhému čakaniu v rade a neistote či sa na let vôbec dostanete. Ak si kúpite let hneď teraz, ušetríte 3.00 EUR, let Vás bude stáť 27.00 EUR a budete mať garantovaný presný termín. Kúpa trvá asi minútu, informácie na úhradu Vám prídu emailom do pár sekúnd, letenky obdržíte emailom nasledujúci pracovný deň po tom, ako nám bude pripísaná Vaša platba na účet.
Vyhliadkový let helikoptérou je ideálny darček pre Vášho blízkeho, tak neváhajte a zarezervujte si let na našej web stránke tu http://www.helico.sk/ alebo súťažte s nami na našej facebookovej stránke Moje Topoľčany !
Prajeme Vám príjemný zážitok :) 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok