hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Zvykli ste si na nový pokladničný systém?

dátum pridania: 26.02.20-23:15

Podľa zákona musia od tohto roka podnikatelia pôsobiaci v maloobchode a sektore služieb prejsť na online registračné pokladnice. Nové zariadenia sa líšia v princípe činnosti a spôsobu interakcie s daňovým úradom a zjednodušujú proces uzatvárania obchodu a uskutočnenia platby.

Pokiaľ ho ešte nemáte, chystáte sa založiť spoločnosť, alebo chcete modernizovať aktuálnu verziu na nový pokladničný systém, máme pre vás ponuku. 

novy pokladnicny system

Výhody zavedenia online registračných pokladníc

Cieľom zavedenia nových on-line registračných pokladníc je znížiť byrokraciu pri obsluhe zariadení a zvýšiť transparentnosť obchodu pre daňové služby aj pre kupujúcich. Vlastnosti novej technológie a nové pravidlá jej používania majú svoje výhody pre podnikateľov, daňovú službu a kupujúcich. 

Podnikateľ tak všetko vybaví bez návštevy daňového úradu, pretože mu stačí vybrať si na prevádzku vhodný platobný terminál a spolu s ním sa registrovať online. 

Zákazník a daňový rad má zasa lepší prehľad o svojom nákupe. 

Automatizácia obchodu a jednoduchší predaj

Moderné modely online registračných pokladníc sú čoraz menšie, vďaka čomu môže podnikateľ  používať pokladnicu ako plnohodnotného pomocníka pri podnikaní.

Mnoho modelov online registračných pokladníc vám umožňuje sledovať prácu maloobchodnej predajne na diaľku, odkiaľkoľvek na svete a často aj zo svojho mobilu. 

Sú kompaktné, s množstvom výhodných a potrebných funkcií a pripravené na zjednodušenie vášho predaja. Veď aj taký malý detail, ako je kontakt so zákazníkom pri platbe, sa môže postarať o jeho spokojnosť a rozšírenie vašej klientely.  A vhodný model pokladne si vyberiete práve na fiskalpro.sk

Zdroj obrázka: nito/Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!