hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Zoznámte sa s autorizovanými slovenskými výrobcami plastových okien a dverí, ktorí sú členmi združenia REVOLUČNÉ OKNÁ

dátum pridania: 12.06.18-10:26

Premýšľate nad kúpou nových okien a dverí? Využite služby autorizovaných slovenských výrobcov s dlhoročnou tradíciou a garanciou kvality.

Sme združením autorizovaných slovenských výrobcov, ktorí sa venujú výrobe plastových okien. Ide o okná a dvere z nemeckých profilových systémov od spoločnosti Salamander Industrie-Produkte GmbH. Revolučné okná sa vyznačujú najvyššou kvalitou. Vyrábame ich v zákazkových dielňach rukou profesionálnych majstrov.

 

Čo je naším poslaním?

Veľký dôraz kladieme na kvalitu výsledného produktu, ktorým sú plastové okná a dvere značky Salamader a Brugmann a taktiež poskytujeme nadštandardné služby v oblasti servisu a záruky.

Posilňujeme postavenie a značku jednotlivých členov združenia Revolučné okná a upevňujeme povedomie o značke Salamander na slovenskom trhu.

 

Na akých pilieroch sú postavené princípy združenia Revolučné okná?

Kvalita

Firmy na trhu si v posledných 30. rokoch konkurujú, predbiehajú sa v snahe zaujať zákazníka, no zväčša nekalými praktikami. Hoci mnohí výrobcovia kvalitu produktov zdôrazňujú, často je pravdou opak. Preto je pre nás vysoko kvalitný produkt v podnikaní kľúčový. Kvalita totiž nie je výsledkom náhody, ale správne riadeného výrobného procesu. Iba vďaka nemu môžu tovar a služby spĺňať požiadavky a očakávania zákazníkov. Kvalita je práve preto na prvom mieste a je na ňu v rámci združenia dohliadané počas celého procesu výroby.

Záruka

Záručný a pozáručný servis plastových okien a dverí je pre nás samozrejmosťou. Pozostáva z vykonávania drobných úprav, rozličných nastavení, až po kompletnú údržbu či výmenu pokazených komponentov. Združenie vám tiež garantuje slovenský pôvod okien, vďaka čomu sa na výrobcu či dodávateľa môžete obrátiť s prípadným problémom aj po niekoľkých rokoch.

Servis

Servisné služby, ktoré združenie poskytuje, vám zjednodušia život. Zbavíme vás starých okien, ktoré demontujeme. Zabezpečíme ich odvoz a likvidáciu. Ak sa rozhodnete pre nové plastové okná Salamander a Brugmann, poradíme vám ohľadom ich technických aj estetických vlastností. 

Cena

Cenovú ponuku vypracujeme z podkladov, ktoré poskytne zákazník, alebo priamo z osobného merania stavebných otvorov u zákazníka. Za bezkonkurenčnú cenu získate celý balíček – kvalitný produkt, osobný prístup, prvotriedne služby a značku, ktorá sa teší dobrým recenziám.

 

Kto sú členovia združenia?

- autorizovaní slovenskí výrobcovia vyrábajúci okná a dvere z profilového systému nemeckej spoločnosti SALAMANDER INDUSTRIE PRODUKTE GmbH.

- dlhoroční regionálni výrobcovia PVC okien a dverí s overenou zárukou kvality a serióznosti.

 

Členovia združenia Revolučné okná

 * členovia združenia Revolučné okná na školení v hoteli Zerrenpach

 

Pečať kvalitných okien

Nekvalitné okná z iných krajín sú dnes, bohužiaľ, smutnou realitou. Na Slovensku sa nachádza cca až 60% okien od zahraničných výrobcov, ktorí sa na trhu presadili hlavne kvôli nízkej cene na úkor kvality a pochybným alebo žiadnym záručným a pozáručným servisom. Mnohí z nich okná prezentujú ako slovenské výrobky a prepracovanými metódami zavádzajú zákazníkov.

Pečať kvalitných okien vám dá istotu, že vaše okná a dvere pochádzajú od overeného slovenského výrobcu a patria k tým najkvalitnejším na trhu.

Značku „Pečať kvalitných okien“ môžu používať len autorizovaní slovenskí výrobcovia a predajcovia slovenských okien a dverí zo systému nemeckej spoločnosti SALAMANDER INDUSTRIE PRODUKTE GmbH. Všetci výrobcovia a predajcovia musia mať predovšetkým platné certifikáty a spĺňať kvalitatívne podmienky stanovené „Pečaťou kvalitných okien“ týkajúce sa výroby, montáže, servisu a záruky.

 

 * logo Pečať kvalitných okien

 

Podmienky získania Pečate kvalitných okien

- Zdokladovanie pôvodu použitých profilov - Členovia združenia vyrábajú výplne stavebných otvorov z nemeckého profilového systému Salamander a Brugmann. Ich výhradným dodávateľom pre slovenský trh je spoločnosť TOZAN EU, a.s., ktorá dodáva profilový systém jednotlivým členom združenia a je preto garantom pôvodu profilov a ich kvality. 

- Výrobný audit - Členovia sú pravidelne kontrolovaní. Výrobný audit sa zameriava na výrobné procesy, nastavenia strojov, kvalitu materiálov.

- Záťažové skúšky, ktoré testujú pevnosť zvarov - kontrola u všetkých členov prebieha v intervaloch - ročných, polročných, mesačných, a to v závislosti od množstva vyrobených okien a dverí. Záťažová skúška prebieha na lámačke rohov. Je garanciou pevnosti zvarov. Vyrobené okná musia spĺňať požadované hodnoty predpísané výrobcom.

 

Ak výrobca spĺňa všetky uvedené podmienky, obdrží certifikát „Pečať kvalitných okien“. V prípadoch, kedy člen nespĺňa podmienky, alebo má od zákazníkov zlé referencie, je mu „Pečať kvalitných okien“ odobratá.

 

Pokiaľ sa rozhodnete pre plastové okná Salamander a Brugmann od niektorého z členov združenia, môžete si byť istí, že vaše rozhodnutie je správne. Prinesie vám nielen vysokú mieru spokojnosti, ale aj kvalitný produkt a služby s dlhodobým úžitkom.

 

Pre informácie o Pečati kvalitných okien a podmienok získania certifikátu kvality klikni na odkaz: PEČAŤ KVALITNÝCH OKIEN 

Pre zoznam členov združenia Revolučné okná klikni na odkaz: ČLENOVIA ZDRUŽENIA
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!