hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

ZOP plus s.r.o.

dátum pridania: 20.10.22-08:01

Spoločnosť ZOP plus s.r.o. ako nástupca firmy Marián Zita ZOP, pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. ZOP plus s.r.o. je dovozcom a distribútorom krbových vložiek, kachlí a sporákov, teplovodných vložiek a kachlí, biokrbov, peletových kachlí a vložiek, pecí, plynovách spotrebičov, záhradných krbov a pecí a ďalších kachliarských materiálov a doplnkov.

 

  

 

Naša spoločnosť ZOP plus krby je jedným z najväčších importérov a distribútorov na Slovensku v oblasti stavby  krbov, predaja rôznych liatinových a oceľových kachlí a všetkých materiálov potrebných ku stavbe krbov, a pecí. Dlhoročné skúsenosti sú pre nás dobrým základom pre poskytovanie špičkových služieb našim zákazníkom.  

 

  

 

ZOP plus s.r.o. je moderná, na zákazníka orientovaná spoločnosť, ktorej hlavnými cieľmi je promptne reagovať na potreby zákazníkov a včas ich uspokojovať, v predstihu pred konkurenciou napredovať podľa svetových trendov v oblasti vykurovania pevným palivom a kvalitou ponúkaných certifikovaných výrobkov garantovať spokojnosť našich odberateľov. Už samozrejmosťou v dnešnej dobe sú v našej ponuke iba technologicky pokročilé výrobky, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu, takže aj vy ich kúpou prispejete k jeho ochrane.

Pre našich zákazníkov poskytujeme komplexné služby ako 3D návrh, predaj a montáž krbových vložiek. Predajňa má plochu 800 m2, kde nájdete viac ako sto modelov krbových vložiek a kachlí v stálej expozícii. Naši odborní predajcovia Vám radi pomôžu pri výbere.

 

    

 

Cez sieť viac ako 600 obchodných partnerov sú produkty, ktoré dovážame, dostupné na celom Slovensku. Predajcom poskytujeme nadštandardnú marketingovú podporu predaja v podobe bezplatného dodávania reklamných materiálov ako sú katalógy krbov, krbových výrobkov, letáky krbov, plagáty krbov, makety komínových systémov a pod. Obchodným partnerom poskytujeme skvelé podmienky, ktoré zaručujú ich spokojnosť. Neváhajte a kontaktujte nás, ak sa chcete stať jedným z nich!

 

Skladové priestory našej spoločnosti ZOP plus krby majú viac ako 1 500 m². Náš systém skladového hospodárstva spolu s nákupným a logistickým oddelením zabezpečuje neustále dopĺňanie skladových zásob krbov, krbových vložiek a krbového príslušenstva, čo v praxi znamená okamžitú dostupnosť väčšiny ponúkaných tovarov, takže dodacie lehoty pre našich zákazníkov sú veľmi krátke, rádovo do niekoľko pracovných dní. Obchodné oddelenie našej spoločnosti vykonáva ihneď po prijatí objednávky jej systémové spracovanie, čo zaručí jej včasné a úplné splnenie. Neustále sa snažíme zlepšovať vo všetkých oblastiach tak, aby sme za každých okolností dosiahli spokojnosť zákazníka, čo je našim hlavným cieľom.

 

ZOP plus, s.r.o.

Nám. Hrdinov 2/12

956 33 Chynorany

0918 804 188

predajna@zopkrby.sk

 www.zopkrby.sk

 

 

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!