hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Záhradný dizajn AAA Záhradný dizajn – váš vysnívaný zelený domov

dátum pridania: 04.06.20-09:59

Rozmýšľate, ako skrášliť okolie vášho domu? Ako by mohla vyzerať vaša vysnívaná záhrada, aby zároveň nezruinovala rodinný rozpočet? Potrebujete sa poradiť s niekým, kto má dlhoročné skúsenosti a spokojných klientov? Sme AAA Záhradný dizajn a pomôžeme aj vám vytvoriť záhradu, kde sa budete cítiť ako v raji.

Profesionalita, osobný prístup a nadšenie z našej práce... 

...to je naša filozofia v AAA Záhradný dizajn. Našich klientov vždy počúvame a záhradu sa snažíme urobiť podľa vašich predstáv. Pracujeme čisto a kvalitne, dávame pozor na všetky detaily v záhrade tak, aby ste boli spokojní. Nevytvárame záhrady preto, aby sme zarobili, ale preto, že túto prácu milujeme. 

 

navrh zahrady - zahradny dizajn nitra

Naše služby

Či už plánujete vytvoriť záhradu takpovediac „z ničoho“, napríklad pri novom dome, alebo chcete vylepšiť už existujúcu záhradu, obráťte sa na nás. Základom celého úspechu je vizualizácia vašej predstavy, ktorú vám vytvoríme za veľmi prijateľnú cenu, spolu s 3D videom s dizajnom záhrady. Na základe návrhu si môžete záhradu pokojne urobiť aj sami, alebo môžete nechať jej realizáciu na nás. 

 

zahradny dizaj zahrady na kluc nitra

Vôbec nevadí, ak rastlinky nepoznáte, alebo neviete, kde by sa čo hodilo, porozprávame sa a spoločne prídeme na ideálne riešenie. To sa týka nielen výberu zelene a iných prvkov, ale samozrejme aj pravidelnej údržby vašej záhrady. Ak sa radi „hrabete v zemi“, vysvetlíme vám, ako sa treba o záhradu starať, ak si však radšej užívate pohľad na krásu a harmóniu bez starostí, môžeme vašu záhradu udržiavať my. 

udrzba vasehj zahrady zahradkari nitra

 

Našim cieľom je urobiť vám radosť, nie pridať starosť. Preto vždy dbáme o to, aby návrh záhrady bol v rámci vašich finančných možností. Rozpočet spolu preberieme a dohodneme sa na pevnej cene, takže vždy vopred viete, koľko vás záhrada bude stáť. 

Tajomstvo šťastia  

Počuli ste už o tom, že vraj najšťastnejší ľudia sú „záhradkári“? Teda všetci tí, ktorí občas niečo porobia vo svojej záhrade. Tajomstvo ich šťastia a pohody spočíva v tom, že majú neustále okolo seba niečo živé, čo rastie, kvitne, vonia - mení sa niekedy zo dňa na deň, inokedy striedaním ročných období. A oni sú zvedaví, ako sa to, čo urobili dnes, prejaví na kráse a prosperite ich záhradky zajtra...  Niečo na tom môže byť, čo poviete? 

dizajn zahrady spolahliva firma nitra

 

Možno aj pre vás je teraz ten správny čas pustiť sa do vymýšľania a realizácie vašej záhrady, veľmi radi vám pri tom pomôžeme!

 

AAA záhradný dizajn

aaa zahradny dizajn navrhy zahrad realizacia zahrad nitra

Pod trnkami 20
94901 Nitra
0917 130 290

www.aaazahradnydizajn.sk

aaazahradnydizajn@gmail.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!