hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Z Dublinu do Londýna

dátum pridania: 24.04.15-08:51

Irish Cycling Show, medzinárodná výstava zameraná na bicykle a všetko s tým súvisiace, sa konala v dňoch 18. a 19.apríla 2015, v Írsku. V spolupráci s dlb Road, Cargo Bikes a Tannus Tyres sa tu mali možnosť odprezentovať aj jedinečné bajky z dielne Eg riders. Štvrtý ročník priviedol Irish Cycling Show späť na svoje pôvodné miesto, a to do RDS Main Hall, v Dubline.

Zastúpenie tu mali viaceré krajiny. Okrem tej hostiteľskej, Írska, možno spomenúť Veľkú Britániu, Maďarsko, Rusko či našu malú Slovenskú republiku. V rámci posledných troch rokov zaznamenalo toto výstavné podujatie dynamický nárast v počte vystavovateľov, v m2 obsadenej plochy, ale hlavne naberalo na popularite u návštevníkov.

dhwhdww

kokkoko

Pastvou pre oči boli nie len prepracované bajky, nechýbal ani široký výber motocyklového oblečenia, rôznych doplnkov a ochranných prvkov. Viac ako 70 vystavovateľov tu ponúkalo širokú škálu bicyklov, takže fajnšmejkri, ale aj laici si prišli na svoje. Mohli ich otestovať na cyklodráhe a v sprievodných programoch sa dozvedieť viac o pravidlách bezpečnosti pri jazde na bicykli, či o údržbe tohto populárneho dopravného prostriedku. Spestrením boli najmä exibície predvádzané na špeciálnych indoorových dráhach.

kokokokojihu

 

Slovensko je síce malá krajina, no napriek tomu sa vďaka Eg riders dostala do povedomia bicyklového sveta. Ewženove handmade produkty boli neskutočne obdivované.

hdfhedhfe

Bez povšimnutia nezostala ani ich srdcovo pistáciová Ukrajina, ba naopak musela riadne spyšnieť.

huygyggy

Za tie 2 dni bola zachytená fotoaparátom toľkokrát, že to chalani po prvej hodine s počítaním vzdali. Veľkým zadosťučinením, ktoré nemožno nespomenúť, boli slová chvály adresované Eg riders od odborníkov na slovo vzatým. Tí ocenili jednak kvalitu ich práce a jednak to, že do svojho remesla vkladajú srdce. Reprezentáciu na medzinárodnej úrovni dopadla teda na výbornú.
Chlapcov čaká 8.mája ďaľšia celosvetová výstava tentokrát v Londýne. Len tak ďalej, Eg riders! 

rdrdyty

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!