hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 


nie sú údaje

Wčielka - doprajte svojim hosťom ten najlepší catering

dátum pridania: 12.01.18-13:55

Plánujete oslavu, párty alebo spoločenskú udalosť a potrebujete zabezpečiť catering? My vo Wčielka eventy sme tu pre Vás. Či už potrebujete menu zložené z niekoľkých chodov alebo len lahodné chuťovky a minidezerty, urobíme všetko pre to, aby sme vytvorili príjemnú atmosféru a atraktívnym spôsobom odprezentovali ponuku jedla pre Vašich hostí.


Sme malá rodinná firma, ktorá sa venuje organizácií eventov, cateringu, organizácií svadieb a zahraničných pobytov pri mori. Máme niekoľkoročné skúsenosti s organizáciou svadieb, rodinných osláv a stužkových slávností. Tento rok sa naše portfólio služieb rozšírilo o veľa ďalších projektov, ktoré rozbiehame. Naša práca nás baví a je pre nás záľubou.

Svadobný catering

Váš svadobný deň je oslavou nových začiatkov, ktoré zostanú navždy vzácnou pamäťou. Od počiatočného plánovania svadby bude Wčielka eventy vašim najsilnejším spojencom v pláne svadobných snov. Je dôležité nájsť kuchára, ktorý rozumie vašej vízii, štýlu a vkusu. Ak chcete vytvoriť svadbu, ktorá je odrazom vás a vášho milovaného, Wčielka eventy vám pomôže prispôsobiť každý aspekt vášho dňa na neporovnateľnú udalosť.

Spoločenský catering

Všetci vieme, že tajomstvo úspešnej udalosti spočiva v pozvaní tých správnych ľudí a ponúknuť im neuveriteľné jedlo. To je dôvod, prečo je náš tím tak odhodlaný úzko spolupracovať s vami, aby sme vytvorili nezabudnuteľný labužnícky zážitok, ktorý nielen zlepší vašu udalosť, ale aj nechá vaších hostí hovoriť o tom aj v nasledujúcich rokoch.

Firemný catering

Plánujete stretnutia s obchodným partnerom? Firemnú párty alebo inú udalosť? Nechajte všetky starosti s cateringom na nás. Urobte dobrý dojem na obchodných partnerov alebo svojich zamestnancov vďaka násmu cateringu. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si menu a my sa postaráme o zvyšok práce.

Organizovanie rôznych eventov

V rámci eventov organizujeme :

  • kempy - športovo relaxačné kempy

  • workshopy - edukatívne semináre, prezentácie a stretnutia

  • eventy - uvolnite sa a zregenerejtu svoje telo a myseľ zdravým pohybom

Prenájom vybavenia pre Vaše eventy

Okrem catringu a organizovania eventov Vám ponúkame aj prenájom:

  • párty stoly

  • banketové sukne

  • chafingy (šefingy)

Doprajte svojím hosťom len to naj so Wčielka eventy.

 

Wčielka eventy

Plašovská 165/14, Krušovce-Dolné Chlebany 956 31

0911 335 119

wcielka.eventy@gmail.com

www.w-eventy.com

Sledujte nás na

facebook  pinterest  instagram
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!