hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Výhody kvalitnej kancelárskej stoličky, vďaka ktorej budete mať na prácu viac energie a nálady

dátum pridania: 26.02.21-22:11

Mnohí jej prítomnosť v interiéri podceňujú a považujú ju za obyčajný doplnok. Výber správnej kancelárskej stoličky však môže mať na váš život obrovský vplyv. Väčšiu časť svojich dní trávime dnes predsa doma za počítačom. Možno sa to nezdá byť dôležité, ale výber nesprávnej kancelárskej stoličky môže mať pri takomto dlhodobom štýle práce škodlivé následky nielen na vaše zdravie, ale aj produktivitu.

Vyberte si zle a budete trpieť najrôznejšími zdravotnými problémami, ako sú bolesti chrbta, viac dní voľna v práci, nízka efektivita a veľké účty za lekársku starostlivosť. To všetko však môžete zmeniť, pretože kvalitná kancelárska stolička disponuje množstvom výhod.


Vytvoríte si produktívnejšie kancelárske prostredie
Vybavenie vašej kancelárie ergonomickými konferenčnými stoličkami podporí efektívnejšiu tímovú prácu. Členovia tímu sediaci na kancelárskej stoličke, sa budú môcť ľahšie sústrediť bez toho, aby boli vyrušovaní nepríjemnými pocitmi z nekomfortného sedenia.


Podpora dobrého držania tela
Keď sedíte na kancelárskej stoličke, ktorá bola zle navrhnutá, budete sa krčiť a sedieť v nepríjemných pozíciách, čo vás bude časom rozptyľovať. Zlé držanie tela pri nesprávnom sedení tiež prispieva nielen k zlému zdraviu, ale ovplyvňuje aj kultúru vašej kancelárie a členov tímu.
Kvalitné kancelárske stoličky podporia lepšie držanie tela vo vašom tíme a znížia náklady na zdravie zamestnancov. Ďalšou vecou, ​​ktorú môžete použiť na zlepšenie držania tela a zvýšenie komfortu (najmä pri dlhšom sedení), sú ergonomické vankúše sedadla.


Odmeňovanie vášho tímu
Štúdie ukazujú, že 86 % administratívnych pracovníkov tvrdí, že ich kancelárska stolička je nepríjemná a viac ako polovica si želá, aby si starý model mohli vymeniť za lepšiu stoličku. Váš personál sa chce v práci predsa cítiť pohodlne a šťastnejšie, preto je jedným zo spôsobov, ako to môžete vyriešiť a ukázať im, ako veľmi si ich vážite, investovať do lepšieho sedenia. Vysoký výkon a spokojnosť budú zasa odmenou pre vás.
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!