PROFIX RD - Profesionálne spájanie materiálov

dátum: 21.09.21-04:58

Naša spoločnosť sa od svojho založenia a skúsenosťami v problematike profesionálneho a rýchleho spájania zaoberá veľkoobchodným predajom pneumatického náradia a spojovacieho materiálu.

Profix rd liptovsky mikulas naradie material

 

My Vám neponúkame iba tovar, ale taktiež chceme urýchliť a významne zefektívniť vašu prácu a zvoliť optimálne a ekonomické riešenie.

Kvalita výrobkov je tradícia našich dlhoročných skúsenosti v tomto  obore. Našu cieľovú zákaznícku skupinu tvoria výrobcovia nábytku, drevodomov, paliet, drevených obalov, montovaných sendvičových panelov, stavebné, strechárske a tesárske firmy pretože v našich produktoch vždy nájdu svoje optimálne, efektívne a cenovo dostupné riešenie v spájaní hlavne drevených materiálov.

Aktívny  a flexibilným prístup k zákazníkom a seriózne jednanie nás postupne zaradili medzi najväčších  predajcov pneumatického náradia, spojovacieho a kotviaceho materiálu v Slovenskej republike.

 

Výber renomovaných zahraničných dodávateľov, priame a rýchle dodávky tovaru, neustále rozširovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov kvalitný a rýchly servis zaručujú vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť nami dodávaných výrobkov a zároveň z nás robia spoľahlivého obchodného partnera.

 

Portfólio služieb:

Obrázok, na ktorom je spotrebičAutomaticky generovaný popis

 

Predaj a servis pneumatického náradia

 

 

Obrázok, na ktorom je kovový riad, ozubené kolieskoAutomaticky generovaný popis

 

Spojovací materiál pre výrobu paliet a nábytku

 

 

 

 

 Technológie pre výrobu a montáž paliet

 

 

Obrázok, na ktorom je nábytok, stôl, pracovný stôl, ručný vozíkAutomaticky generovaný popis

 

 

Čalúnické zariadenia

 

 

 

PROFIX RD

M. Pišúta 1296/13

031 01 Liptovský Mikuláš

044/381 12 02

info@profixrd.sk

www.profixrd.sk