EVITA INTERNATIONAL export - import - Váš partner na cestách

dátum: 28.07.21-05:28

EVITA INTERNATIONAL export - import Vám prepraví zásielku väčších rozmerov či už zo Slovenska alebo na Slovensko. Dopravná a špedičná spoločnosť EVITA International vybaví Vašu požiadavku k úplnej spokojnosti.

 

EVITA INTERNATIONAL export - import - rýchla a cenovo dostupná preprava zásielok. 

 

Dopravná a špedičná spoločnosť EVITA INTERNATIONAL s.r.o. sa špecializuje na rýchlu prepravu tovaru v rámci EÚ. Prepravujeme zásielky zo Slovenska do krajín EÚ, hlavne Nemecka, Belgicka, Francúzska, Rakúska a Švédska.

evita international preprava európska únia

Zásielky sa prepravujú dodávkovými vozidlami s nosnosťou do 1,5 t a súpravami s prívesom s nosnosťou do 3,5 t. Vozidlá sa môžu pohybovať v rámci EÚ aj v čase pracovného voľna a sviatkov a neplatia sa mýtne poplatky. Z toho dôvodu je doprava pre zákazníka cenovo výhodnejšia a v neposlednom rade rýchlosťou dodania zásielky zákazníkovo omnoho dynamickejšia. 

EVITA Topoľčany preprava kamión    EVITA International Topoľčany preprava dodávka

Všetky vozidlá sú vybavené GPS kontrolou na on-line sledovanie pohybu vozidla, a tak máme absolútny prehľad o pohybe a pozícii vozidla bez toho, aby sme museli kontaktovať vodiča. Objednávateľ dopravy má tiež presný prehľad o pohybe svojej zásielky a aj o termíne doručenia. 

 

Predaj rozličného tovaru

EVITA INTERNATIONAL sa okrem cestnej nákladnej dopravy venuje aj predaju rozličného tovaru.

Portfólio:

Evita International dekoracie hracky    Evita international textil uteraky

 

EVITA INTERNATIONAL s.r.o.

Odbojárov 456

955 01 Tovarníky

038/52 222 41

www.evita-sped.sk

www.evita.sk