Elite Cafe – jedinečná kaviareň v Topoľčanoch pre Vás.

dátum: 31.05.20-09:24

Chcete si svoju obľúbenú kávu vychutnať v príjemnom prostredí? Navštívte Elite Cafe. Všetky detaily sú zariadené tak, aby ste zažili jedinečný pôžitok z kávy a atmosféry. Príďte sa presvedčiť, tešíme sa na Vás.


Elite Cafe je kaviareň určená pre každého milovníka výbornej kávy a lahodných zákuskov, ktorý má na kaviareň vyššie nároky. Nájdete ju v priestoroch Bizniscentra, vzdialenú od ruchu a preľudnenosti  mestského centra. Ideálna je teda pre milovníkov ticha a relaxu, ktorí si túžia nerušene dopriať šálku výbornej kávy. Jedinečný vzťah ku kaviarni dopĺňa personál, ktorý svojich pravidelných zákazníkov pozná po mene. Na nových zákazníkov čakajú s úsmevom a kávou, ktorá určite nesklame ani Vás.

Elite CafeInteriér kaviarne Elit Cafe


Interiér kaviarne má svojský a moderný štýl, nad ktorým však vyniká vždy pohodová atmosféra. Personál a zákazníci sú tými, vďaka ktorým je Elite Cafe takým príjemným miestom. V prípade pekného počasia zákazníci môžu využiť sedenie na terase, ktorá je rovnako moderne zariadená ako interiér kaviarne.

 Elite Cafe - kaviaren topolcanyLetná terasa Elit Cafe - stumerova topolcany

 

Príďte si vychutnať dúšok kvalitnej talianskej kávy značky Oro Café, ktorá vytvára lahodnú penu farby lieskových orieškov, s jemnou kvetinovou vôňou s náznakom mandlí a jazmínu. Tento Váš pôžitok môžete obohatiť jedinečnou domácou štrúdľou, upečenou podľa najstaršej tradičnej domácej receptúry, či lahodným cheesecake.

 elite cafeElite Cafe

Takže milé dámy, podľa slov Stephanie Piro "za každou úspešnou ženou je obrovské množstvo kávy." Čierna ako diabol, horúca ako peklo, čistá ako anjel a sladká ako láska, taká je naša Oro Café.

 

 Elite Fashion & Cafe

Jedinečnosť kaviarne spočíva v jej spojení s módnym butikom Elite Fashion, ktoré je tým pravým miestom pre ženu, ktorá reprezentuje módny cit. Ak máte rada jasné línie a preferujete detaily, v Elite Fashion takéto oblečenie nájdete. Je inšpirované svetovými trendmi a charakteristické štyrmi vlastnosťami - design, kvalita, strih a spracovanie.

Elite fashion

 Elite Fashion - marc aurel kolekcia jesen 2018maria belamente topolcany skvely vyber a cenykozeny kostym marc aurel topolcany

Svetové značky ako ako Marc Aurel a Maria Bellentani zaručujú vždy módne kúsky v jednotlivých farebných témach, čím Vám uľahčujú jednotlivé kúsky bez zaváhania kombinovať. Prinášajú Vám príjemné pocity, umocňujú Vašu atraktivitu, podčiarkujú Vašu ženskosť a pomáhajú Vám byť jednoducho úžasnými. Slovami Anne Klein "oblečenie nezmení svet, ale ženy, ktoré ho obliekajú, áno." Milé dámy, štýl je spôsob, ako povedať kto ste, bez toho, aby ste museli hovoriť.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu

EC ELIT FASHION CAFE

Stummerova 1491/6

Topolčany, 0948 287 010

Facebook

 

Po-Pia: 8:00 – 18:00 h 
So: 9:00 - 12:00 h

 

Te.: 0948 287 010

E-mail: ecelitefashioncafe@gmail.com

 

 

Našich milých zákazníkov a zákazníčky pozývame  do novootvoreného špičkovo vybaveného dermato-esteticko-relaxačného centra Elite Clinic.