Dizajnové a komfortné sedenie od Stoličky a Stoly - Topoľčany

dátum: 25.05.19-01:27

Hľadáte kvalitný, moderný a funkčný sedací nábytok ? Potrpíte si na kvalitu, funkčnosť a k tomu nadčasový dizajn? V tom prípade priďte do našej predajni a showroomu Stoličky Stoly v Topoľčanoch.

Jedálenské stoličky, stoly a jedálenské sety

Stoly Stoličky prevádzkuje združenie Domov, veľkoobchod - maloobchod stoličky a stoly, vznikla v roku 1991. Naša firma poskytuje svojim zákazníkom vo firemnej predajni na Dopravnej 2 v Topoľčanoch výber zo 120 druhov kovových a drevenných stoličiek a stolov, pričom poskytujeme možnosť výberu z rôznych látok a odtieňov dreva.  

stolicky stoly nabytok topolcany

Prečo si vybrať nás?

stoly stolicky topolcany

Ako doplňujúci sortiment ponúkame v predajni kancelárske stoličky a konferenčné stolíky.

Stoličky do jedálne, baru aj kancelárie

Ponúkame vám na výber zo širokého sortimentu stoličiek:

stolicky stoly topolcany

Jedálenské stoličky

Jedálenská stolička od Stoličky Stoly je kvalitná, odolná a dizajnovo spracovaná s dôrazom na tri faktory: atraktívny dizajn, vysoká kvalita a životnosť. Stoličky do jedálne by mali byť predovšetkým pohodlné a v dizajne, ktorý sa hodí k ostatným nábytkovým prvkom. Nesmie chýbať dostatočne vysoké operadlo pre chrbát. Ideálne je tiež bohaté čalúnenie. V kurze sú predovšetkým stoličky s kovovými prvkami, ktoré je možné doplniť o textilné poťahy alebo vankúšiky.

jedalenske stolicky topolcanyjedalenske stolicky topolcany

Moderné kovové jedálenské stoličky ponúkame v mnohých prevedeniach. Kombinácia kovu s čalúnením na jednej stoličke umožňuje nájsť variantu do každého interiéru podľa predstáv zákazníka. Ponúkame aj obľúbenú kombináciu kovu s plastom.
 
drevenne stolicky topolcanydrevenne stolicky nabytok topolcany

Na výber máte drevené stoličky s množstvom variánt, od klasických až po moderné drevené stoličky do kuchyne.

Jedálenské sety

Jedálenské sety a zostavy tvoria kuchynské stoly a stoličky v drevenom alebo kovovom prevedení. Všetky jedálenské stoly a stoličky sú zladené, preto sa nemusíte báť, že by sa stolička k stolu nehodila.  Vyberajte zo širokej ponuky jedálenských zostáv, ktoré sa skladajú rôzne veľkých jedálenských stolov a rôzneho množstva stoličiek do jedálne. Naše jedálenské sety sa tak hodia ako do veľkých jedální, tak aj do malých priestorov kde je potreba skôr jedálenských kútov. 

jedalensky set topolcanyjedalensky set nitra
stolicky stoly topolcanykuchynske sedenie topolcany

Klasický jedálenský set pre 4 osoby je vhodný pre umiestnenie do voľného priestoru, pretože väčšinou obsahuje stôl a 4 stoličky. Pre väčšie domácnosti ponúkame aj jedálenské sety pre 6 a viac osôb s rozkladacím stolom.Stoly aj stoličky dodávame po celom území SR do reštaurácií, hotelov, úradov a domácností.

stolicky stoly topolcanynabytok topolcany
Jedálenský set si môžete vybrať už zo zostavených kombinácií stolov a stoličiek, alebo si podľa vlastných požiadaviek a vkusu zostaviť vlastný jedálenský set z rôznych modelov stolov a stoličiek. Tiež si môžete pri jedálenskom sete zvoliť ľubovoľné farebné prevedenie podľa ponuky vzorkovníka.

jedalensky set topolcany

V našej predajni nájdete jedálenské stoly a jedálenské stoličky v rôznych kombináciách a rôznom prevedení. Dobré a premyslene zariadená jedáleň sa môže stať priestorom, kam radi prídu vaši hostia, a kde budete vy sami tráviť veľa času.

Jedálenské stoly

Vyberte si z našej širokej ponuky stolov do kuchyne alebo jedálne. Ponúkame stoly okrúhle, masívne, hranaté, drevené, sklenené, rozkladacie. K vybranému stolu je nevyhnutné zladiť aj stoličky, a to nielen z estetického, ale aj čisto praktického hľadiska. Do úvahy treba brať predovšetkým výšku stola a rozostup nôh tak, aby sa stoličky dali pod stôl v pokoji zasunúť.

jedalenske stoly topolcanyjedalenske stoly nabytok topolcany

V našej ponuke nájdete stoly z masívu, aj jedálenské stoly vyrobené z kvalitného lamina. Pre každý jedálenský stôl máme aj zodpovedajúcu sadu jedálenských stoličiek.Na výber máte jedálenské stoly aj vo farebnom prevedení a rôznorodých tvarov (obdĺžnik, štvorec).

stolicky stoly topolcany nabytokjedalneske kovove stoly stolicky stoly topolcany

Jedálenský stôl by mal mať kvalitnú pevnú konštrukciu, aby pevne stál a nepodliehal náhodným otrasom. Pokiaľ ide o veľkosť, riaďte sa heslom Čím väčší, tým lepšie. Vždy sa oplatí, zaobstarať si skladací stôl, aj keby ste jeho plnú veľkosť mali príležitosť využiť len párkrát do roka, radi túto možnosť uvítate.

rozkladacie jedalenske stoly topolcany

V súčasnosti môžete na našom trhu nájsť obrovské množstvo jedálenských stolov najrôznejších dizajnov, dekorov a farieb, ale napriek tomu môžeme rozlíšiť 2 základné skupiny jedálenských stolov - rozkladacie jedálenské stoly a pevné jedálenské stoly. V malých jedálňach nám nedostatok priestoru elegantne vyrieši rozkladacie jedálenské stoly.

rozkladacie jedalenske stoly topolcany

 

Reštauračné a hotelové stoličky

Do štýlovej reštaurácie patria aj štýlové reštauračné stoličky a kreslá, ktoré vašim hosťom poskytnú dostatok pohodlia a priestoru. Stoličky do reštaurácie a hotelov sú vyrábané s dôrazom na maximálny komfort a jedinečný dizajn.

plastove stolicky topolcanyplastove stolicky nitra
restauracne stolicky topolcany

 
Pre gastro zariadenia ako sú reštaurácie, hotely a kaviarne ponúkame moderné vnútorné  a vonkajšie stoličky.

Záhradný nábytok

Vďaka záhradnému nábytku môže byť vaša záhrada úplne iná a navyše dokonale útulná. Sedenie na terasu z našej kolekcie má pevnú konštrukciu a sedadlá a operadlá sú vyrobené tak, aby vám poskytovali čo najväčšie pohodlie.

zahradny nabytok topolcany
Exteriér prináša extrémne podmienky. Preto vonkajšie stoličky so stolom na terasu či do záhrady musia byť vyrobené z odolných materiálov. Ako je oceľová a hliníková kostra s pevnými spojmi, odolné materiály ako plast a PVC tkaniny so špeciálnou technológiou.

zahradny nabytok

Stoličky na terasu z umelého ratanu sú takmer bezúdržbové, stačí umyť teplou vodu a bežným umývacím prípravkom. Možno ich síce celoročne nechávať voľne vonku, ale odporúča sa chrániť ich pred mrazom.

zahradna stolicka topolcanyzahradna plastova stolicka topolcany

Plastové záhradné stoličky sú veľmi obľúbené zvlášť pre svoju bezúdržbovosť, vynikajúce skladovateľnosť a atraktívne ceny.

Otváracie hodiny

Sídlime na Dopravnej 2 v Topoľčanoch. Radi Vás privítame počas pracovných dní od 8:30 do 16.30 h v našej predajni a showroome. Počas roka zákazníkom ponúkame výpredaj a akcie.

stolicky stoly domov topolcany

 Príďte nás osobne navštíviť a vyberte si aj Vy z nášho bohatého sortimentu.

Stoličky Stoly

Dopravná 2,
955 01 Topoľčany

Tel.č: 038/ 5325188 , 038/ 5325187
E-mail: info@stolickystoly.sk

www.stolickystoly.sk