Čo prináša Kangoo cvičenie ?

dátum: 25.02.20-16:14

Hlavnou výhodou nášho cvičenia je jednoduchosť. Vďaka odpruženým topánkam môžu cvičiť úplne všetci. Pre každého, kto má problém a trpí bolesťami kĺbov je Kangoo cvičenie tá správna voľba. Počas skákania sa nielen zbavíme nadbytočného tuku, ale zároveň posilníme naše svaly, a to s minimálnym rizikom zranenia.

Vieme, že telo obsahuje približne 4x viac lymfy ako krvi pričom každým skokom nabudíme nielen krv k lepšej cirkulácií v tele ale aj náš lymfatický systém, ktorý má veľký vplyv na zdravie nášho organizmu. Cvičenie prebieha hravou formou pri ktorej preferujeme tanec a zábavu, spojené so záverečným posilňovaním.

Benefity

Najväčšie benefity :
• precvičenie celého tela
• nabudenie lymfatického systému
• nenáročnosť a efektivita
• cvičenie bez väčšieho rizika
• radosť zo skákania a tanca

Ako to vlastne je

Rozdiel medzi inými skupinovými cvičeniami a Kangoo je hlavne ten, že po zostave príde posilnenie panvového dna, brušných svalov a zadku. Tieto svalové skupiny vo vysokej miere ovplyvňujú naše držanie tela. Majú pozitívny vplyv na vnútro, brušné svalstvo a tým pádom na všetky vnútorné orgány. Len za hodinku cvičenia Kangoo dokážeme dať svojmu telu veľa výhod, ktoré pomáhajú zlepšiť naše zdravie a udržať ho v dobrej forme.