Libertus - osloboďte sa od zbytočných starostí s nami

dátum: 24.02.20-06:32

Chcete začať okamžite podnikať a nemáte čas na byrokraciu? Ponúkame Vám možnosť okamžitého štartu Vášho biznisu. Zbavte sa prekážok vo Vašom úspechu a splnte si svoj sen podnikateľa, ktorý by chcel vytvoriť niečo skutočne výnimočné.

Názov našej spoločnosti vychádza z latinského slova označujúceho pôvodne otroka v starovekom Ríme, ktorý dostal slobodu a aj keď mohol byť nízkeho pôvodu, týmto oslobodením dostal aj právo hlasovať, čo bola najvyššia forma slobody v starovekých dejinách. Libertus ako „slobodný“ alebo aj „oslobodený“ je tu preto, aby Vás oslobodil…

zakladanie spolocnosti topolcany

Buďte slobodný aj v dněsnej modernej dobe, my Vám ušetríme Váš čas aj starosti

Žijeme totiž v dobe a spoločnosti, ktorá je vývojom a postupom času čoraz modernejšia, sofistikovanejšia a komplikovanejšia. Doba sa veľmi rýchlo mení a rovnako rýchlo s ňou prichádzajú aj nové informácie. Každý deň sme zahltení množstvom informácií, faktov, poloprávd, tvrdení a nik z nás presne nevie, čo je pre jeho biznis dôležité, čo by si mal zapamätať. V modernej dobe sa z nás stali stroje. Robíme veľa vecí a všetky hneď naraz. No nie všetky vieme zrealizovať správne a včas. A preto sme tu my, aby sme Vám pomohli.

prenajom priestorov topolcany

Dnešná doba nám prináša aj obrovské možnosti a veci donedávna nepredstaviteľné, ale zároveň si vyžaduje zložitejšie postupy a administráciu. Preto chápeme, že napríklad založenie podnikania alebo predaj Vašej nehnuteľnosti je zložitý proces a preto sme tu pre Vás, aby sme Vás oslobodili, oslobodili od zbytočných starostí, nadmernej administratívnej záťaže a zároveň šetrili Váš drahocenný čas.

setrime vas cas topolcany

Naša spoločnosť na základe dlhoročných obchodných, administratívnych a prevádzkovo – technických skúseností Vám v tomto vie kvalifikovane a odborne pomôcť, zbaviť Vás ťažko riešiteľných úloh, zjednodušiť podnikanie a zároveň ušetriť!

zahodte svoje starosti s nami topolcany

Ponúkame Vám individuálny, profesionálny a diskrétny prístup, čoho výsledkom bude Vaša spokojnosť, fungujúci biznis, predaná alebo dobre spravovaná nehnuteľnosť či firma.

 profesionalne jednanie a servis topolcany

Objavte naše služby

Štruktúra služieb našej spoločnosti je postavená tak, aby komplexne riešila súčasné potreby súvisiace s podnikaním v dnešnom modernom svete. Preto pre našich zákazníkov zabezpečuje nasledovný rozsah služieb:

sprava nehnutelnosti topolcany

Neváhajte a osloboďte sa od zbytočných starostí s nami. Sme tu pre Vás.

 

Libertus s.r.o.

OC JUH Topoľčany

D. Jurkoviča 2830

955 03 Topoľčany

0907 663 554, 038 5300 244

info@libertus.sk

www.libertus.sk

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:

 sledujte libertus na facebooku                                       sledujte libertus na instagrame