BONAVITA Topoľčany - lepší zamestnávateľ, priateľská atmosféra :)

dátum: 17.06.19-12:44

BONAVITA Active je značka známa všetkým aktívne žijúcim a zdravo sa stravujúcim ľuďom. Produkty pod touto značkou si bežne kúpite v obchodoch. Sú to najmä krehké balené rožteky, ryžové či pšeničné chlebíčky alebo krehké plátky.

 To čo mnohí o značke BONAVITA nevedia, je, že ich výrobky sa vyrábajú v Topoľčanoch. Predstavujeme firmu BONAVITA Topoľčany – lepší zamestnávateľ, priateľský kolektív.

bonavita topolcany

BONAVITA Group je najväčším výrobcom cereálií v strednej Európe. V roku 2014 otvoril nový výrobný závod v Topoľčanoch, ktorý sa špecializuje na výrobu krehkých rožtekov, mini toustov a ďalšieho trvanlivého pečiva. Krehké rožteky BONAVITA Active sú medzi spotrebiteľmi mimoriadne obľúbené. Vybrať si môžete z viacerých typov, napríklad celozrnné, pšeničné, slnečnicové alebo novinky grahamové a špaldové. V priebehu pár minút si môžete z nich pripraviť zdravú pochúťku doma, v kancelárii či na dovolenke. Stačí rožteky jemne poliať tekvicovým olejom, chvíľu počkať kým olej vsiakne, a rožteky mierne zmäknú. Alebo ich potrite syrom, nátierkou, prípadne džemom. Krehké rožteky BONAVITA Active sú jednoducho využiteľné pre všetky chute a príležitosti. Aj vtedy, keď domane máte čerstvé pečivo alebo chlieb. Krehké rožteky si kúpte do zásoby, lebo ich môžete skladovať bez ujmy na kvalite a chuti. Šetrite, kupujte čerstvé pečivo tak akurát, a keby sa minulo, použite krehké rožteky zo zásob. Krehké rožteky do každej domácnosti :)

bonavita topolcany

BONAVITA však neponúka iba chutné a zdravé potraviny, ale aj lepšiu prácu obyvateľom mesta Topoľčany a okolitých obcí. Vďaka výbornej polohe (iba 300 metrov od autobusovej a železničnej stanice), je tento zamestnávateľ dostupný a ideálny aj pre záujemcov z okolia. Lepšia práca je teda na dosah. Malý závod s osobným prístupom, nové, príjemné a čisté pracovné prostredie, kde vás čaká priateľský kolektív dvadsiatich zamestnancov.

bonavita topolcany

Ak aj vy chcete vyrábať pekné a chutné výrobky, pracovať na moderných strojoch, mať platové ohodnotenie, ktoré poteší a veľa ďalších zamestnaneckých výhod, pošlite svoj životopis na e-mail: lepsiapraca@bonavita.sk.

Aktuálne hľadáme: Údržbár potravinárskych strojov

Plánované pozície na obsadenie sú: Pekár / Pracovník baliarne

V prípade obsadzovania nových miest a rozširovania kapacít, budeme oslovovať záujemcov práve z databázy došlých životopisov.

Tešíme sa na vás vo výrobnom závode BONAVITA Topoľčany, ktorý svoju budúcnosť v tomto meste vidí minimálne na najbližších 25 rokov :)
 

Prevádzka BONAVITA:

ul. M.Rázusa 4762, 955 01 Topoľčany (vedľa firiem AB COM a PAP-PEX)
e-shop: www.bonavita.sk