Impulz Fitness Club Topoľčany - kvalitný tréning a skupinové cvičenia

dátum: 14.08.20-20:56

Impulz Fitness je plnohodnotné fitness, ktorý spĺňa nároky súčasného náročného zákazníka. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a snažíme sa mu vytvoriť podmienky podľa jeho predstáv. Našou prioritou je zmena pohľadu na fitness centrum ako miesto, kde je k dispozícii iba fitness zóna so strojmi, na miesto, kde je množstvo iných pohybových aktivít pre aktívny život ľudí všetkých vekových kategórií

Čo ponúkame?

impulz fitness club topoľčany

Impulz Fitness Club Topoľčany Vám ponúka plnohodnotné fitness a wellness služby na druhom podlaží obchodného centra Juh. Sídlisko Juh je najväčšie sídlisko v Topoľčanoch a tým má mnoho obyvateľov k nám veľmi blízko. Je to príjemné hlavne v zimných mesiacoch, keď počasie nie je veľmi priaznivé. Zákazníci majú k dispozícii aj veľké parkovisko, ktoré je bezplatné. Takmer 700 m2  vytvára ideálny priestor pre cvičenie a oddych. Vyberiete si to, čo je pre Vás najlepšie.

Funkčná hala

V Impulz Fitness Club Topoľčany disponujeme priestrannou halou, ktorá so svojim vybavením a veľkým pódiom ponúka ideálne podmienky na skupinové cvičenia a tréningy družstiev, ktoré bývajú náročné na priestor a vybavenie.

funkčná hala impulz fitness club topoľčany

Pre väčšie skupiny ponúkame prenájom haly za výhodných podmienok.

Fitness zóna

Vo fitness zóne nájdete:

silové stroje impulz fitness club topoľčany

Voľné vybavenie a priestranné usporiadanie zariadenia a strojov vytvára ideálnu atmosféru pre Váš kvalitný tréning.

Skupinové cvičenia

V Impulz Fitness Club Topoľčany realizujeme aj skupinové cvičenia. Nechaj sa motivovať a inšpirovať na skupinových cvičeniach. Vyskúšaj všetky a vyber si tie, ktoré ti sedia najviac.

Ponúkame nasledovné skupinové cvičenia:

Rozvrh cvičení a rezervácie si môžete pozrieť na našej webovej stránke.

Xbody, 20 minútový tréning 21. storočia

Tréning s prístrojom XBody je najnovšia generácia elektrostimulačných zariadení. Elektrické impulzy zasahujúce celé telo majú za následok intenzívne kontrakcie, ktoré by bolo ťažké dosiahnuť iba s koncentráciou sa na dvíhanie závažia. Pomocou prístroja XBody sú precvičované všetky hlavné svalové skupiny, dokonca aj hlboko uložené a stredné svaly. Ide o jedinečnú technológiu elektrostimulácie, ktorá bola vyvinutá pre účely kozmického výskumu. Obrovskou výhodou je to, že v extrémne krátkom čase, už počas 20 minút, precvičíte až 90% vašej svalovej hmoty.

 

Tréning s prístrojom XBody je šetrný k šľachám a kĺbom, nikdy ich nepreťažuje. Po 20 minútach cvičenia sa klient cíti ako po 1,5 až 2 hodinovom tréningu v posilňovni. Prvé výsledky bývajú vidieť po pár týždňoch. U žien dochádza k zníženiu objemu v problematických partiách (boky, stehná, pás), u mužov k zníženiu obvodu pásu a nárastu svalovej hmoty. Tréning sa odporúča maximálne 2x týždenne po 20 minút a je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Služby osobných trénerov

V Impulz Fitness máme niekoľko certifikovaných osobných trénerov, ktorí sú pripravení pomôcť zákazníkom individuálnou formou. Vedia pomôcť so zdravotnými problémami, bolesťami chrbta, redukciou hmotnosti, tvarovaním svalstva, prípravou na fitness súťaže, vypracovaním podrobného stravovacieho plánu.

Čo máme pre Vás ešte pripravené?

V našom fitness klube sme pre Vás pripravili úplne novú wellness zónu, ktorá sa postará o načerpanie nových síl. Infrasauna, fínska sauna, solárium a ergonomicky tvarované odpočívadlá sú pripravené Vám ukázať svoj komfort.

wellness zóna impulz fitness club topoľčany

Na našej webovej stránke je Vám k dispozícií aj cenník služieb.

Šatne a sprchy

Šatne a sprchy prešli kompletnou rekonštrukciou v roku 2017. Boli použité najmodernejšie a veľmi kvalitné materiály, aby sme dopriali našim zákazníkom nadštandardný komfort.

Materské centrum Sloník

K službám Impulz Fitness patrí aj kreatívna činnosť Materského centra  Sloník, v ktorom sa môžu Vaše detičky pri rôznych aktivitách zahrať. Výhodu je aj služba stráženie detičiek, kedy sa o Vaše dieťatko postarajú a vy si môžete ísť zacvičiť. Kontakt: mcslonik@centrum.sk alebo 0915 035 838

Otváracie hodiny

Sme tu pre Vás od pondelka do piatku, v čase od 06:00 do 21:00 h. Cez víkend sme otvorení od 08:00 do 21:00 h.

 

Neváhajte a navštívte náš fitness klub!

 

Impulz Fitness Club Topoľčany
 

D. Jurkoviča 2830 (OC Juh)

955 03 Topoľčany 

Tel.: 0948 435 007

E-mail: info@impulzfitness.sk

 

www.impulzfitness.sk

Sme aj na Facebooku: