Kam tento víkend?

dátum: 08.12.21-22:31

Je tu piatok a my Vám prinášame prehľad akcií v meste a v okolí na ktorých by Ste nemali chýbať. :)

Začíname pozvánkou do nášho kina, ktoré od piatku do nedele ovládnu milovaní MIMONI :)
26., 27. VI. – piatok, sobota o 17,00 h. v 3D, 28. VI. – nedeľa o 17,00 h. v 2D
Americká animovaná rodinná komédia. Zmyslom života Mimoňov bolo odjakživa slúžiť tomu najväčšiemu zloduchovi široko ďaleko. Keď nikoho takého nemajú upadnú do depresie. Našťastie Kevin, Stuart a Bob sa rozhodnú túto situáciu vyriešiť. Vyrazia na zraz zločincov, aby sa dali do služieb najhoršej gaunerky. Slovenský dabing.
Slovenská premiéra
Vstupné: 6.-€ - 3D, 4.-€ - 2D, vhodné pre všetky vekové skupiny 

fefefrfrf

 

Viete, že Sway je tu už 3 roky? Veru áno , aj nám sa zdá, že to veľmi rýchlo ubehlo a nie je to pravda. Ale je to tak!!! Tento piatok je to už 3 krásne roky, čo sa Vám snažíme uspokojiť Vaše chuťové poháriky (zatiaľ iba tie na tekutiny) a sme radi, že ste tu po celý ten čas s nami. A preto Vás všetkých srdečne pozývame tento piatok od 20.00h., aby sme tento výnimočný deň oslávili tak, ako sa patrí. Rýchlo píšte a volajte, lebo už niektorí si zarezervovali.
ps: smädní a hladní nebudete...

mfrkmkkk

V kaviarni CAFFEINE zažijeme historický prvý živý koncert mladej talentovanej speváčky Weroniky Danišovej, ktorá nám predstaví svoj nový album a mimo iného nám zaspieva aj nejaké tie známe hity. A aby toho nebolo málo, tak sme pre Vás dali akciu na Váš obľúbený cocktail Caffeine G'n'T len za 3€. Takže príďte si užiť skvelú atmosféru a kvalitné pitie vo Vašej obľúbenej kaviarne.

nfrnkrkk

 

V tento deň Vás pozývame na 1. Detský festival v Nitre, ktorý sa koná v dňoch 26.6. -28.6. 2015 na výstavisku Agrokomplex Nitra. Bližšie informácie sa dočítate v našom článku tu:

fefgrg

 

V piatok 26. júna od 19:00 Vás u nás v podchode pod topoľčianskymi stanicami čaká poriadna gitarová smršť v podaní kapiel Maenia Revival a Sliming Spoon. Podujatie ART & MUSIC MINI FEST štipkou umenia okorení výstava Underground topoľčianskeho amatérskeho maliara Radoslava Piknu.

mvlkfmkf

 

V sobotu Vás srdečne pozývame do Bojníc, kde je pre deti pripravený bohatý program.Program pokračuje aj v nedeľu.

fgmrg

nkvnrkk

 

V sobotu večer spolu otvoríme letnú sezónu v OLYMPII v Topoľčanoch. Florbalisti majú vstup ZDARMA!

vmrkkk

 

V nedeľu ste o cca 15.30 hod.pozvaný do Oponíc, kde sa uskutočný stretnutie historických vozidiel.

mvmkvkk