Reštaurácia AXA Topoľčany - miesto výborného jedla a umenia

dátum: 11.08.22-16:58

Radi si vychutnávate dobré jedlá? Viete oceniť reštaurácie, v ktorých Vám pripravia vždy čerstvé jedlá z domácich surovín? Hľadáte miesto pre Vašu svadbu či oslavu? Reštaurácia AXA Topoľčany je tou správnou voľbou pre Vás!

Chutné jedlá v centre mesta

Naša reštaurácia AXA sa nachádza v centre mesta Topoľčany pri Spoločenskom dome. Je známa svojimi krásnymi a modernými priestormi, v ktorých sa budete cítiť príjemne a pohodne. Naše skvelé jedlá si môžete vychutnať každý deň okrem nedele. Sú pripravované vždy z čerstvých, domácich surovín, vďaka ktorým majú výbornú chuť a uspokoja Vaše chuťové poháriky.

restauracia axa topolcanyrestauracia axa topolcany

 

Miesto pre Vašu svadbu

Reštaurácia AXA Topoľčany je vhodným miestom pre organizovanie spoločenských, rodinných, firemných udalostí a akcií. Ak neviete nájsť to správne miesto, kde by ste chceli mať svoje posvadobné posedenie, oslavu jubilea či inej významnej udalosti, naše priestory sú Vám k dispozícii. Pripravíme pre Vás miestnosť pre uzavretú spoločnosť s kapacitou 95 osôb.

restauracia axa topolcanyrestauracia axxa

Svadobný balíček v cene 40€ obsahuje:

svadobné menu/osobu v zložení: prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo, švédske stoly a biele návleky a stoličky, prenájom priestorov pre konanie svadobnej hostiny bez poplatku, poradenstvo s rešpektom k Vašim prianiam a pestrú ponuku doplnkových služieb podľa vašich požiadaviek.

restauracia axa topolcany

Súčasťou priestorov je aj tanečný parket, na ktorom zažijete tú najlepšiu zábavu, ktorá ku každej oslave patrí. Súčasťou ponúkaného servisu pre svadby a oslavy je aj výzdoba, ktorá dokonale naladí tú správnu atmosféru. Naša reštaurácia AXA Topoľčany má aj svoje veľké parkovisko.

Obložené misy, švédske stoly a iné špeciality

Na spoločenských udalostiach nesmú chýbať špeciality, na ktorých si budú pochutnávať Vaši hostia. 

restauracia axa topolcanyrestauracia axa topolcany

Pripravíme Vám jedlo a občerstvenie presne podľa Vašich predstáv.

Pripravíme pre Vás:

restauracia axa topolcanyrestauracia axa topolcany

Priestory obohatené umením

Reštaurácia AXA Topoľčany je dekorovaná originálnymi obrazmi slovenskej umelkyne Ivett Axamitovej. Naša reštaurácia slúži aj ako galéria, v ktorej si môžete priezrieť jej jedinečné a unikátne diela. Prehľad diel Ivett Axamitovej si môžete pozrieť na stránke www.axamitova.sk. Vystavované exponáty je možné zakúpiť si na mieste.

Najedzte sa v útulnej reštaurácii, kde Vás obslúži priateľský personál.

 

Reštaurácia AXA Topoľčany 

Námestie Ľudovíta Štúra 18,
955 01 Topoľčany

Tel.č.: +421 38/532 20 63
E-mail: restaurantaxa@mail.t-com.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: