Reštaurácia Pod smrekom Topoľčany

dátum: 23.07.19-01:19

Reštaurácia Pod smrekom v Topoľčanoch Vás rada privíta vo svojom príjemnom prostredí, kde si môžete vychutnať skvelé domáce jedlo a grilované mäsové špecialitky. Taktiež ponúkame priestory na oslavy, svadby či firemné stretnutia.

Kde nás nájdete

Reštaurácia Pod smrekom Topoľčany Vás privíta svojím príjemným domácim prostredím, veľkou kapacitou miest na sedenie a aj letnou terasou na Sládkovičovej ulici v Topoľčanoch. Otvorené máme pre Vás každý deň. V pondelok až štvrtok k nám môžete zavítať v čase od 9:00 hod. do 22:00 hod., v piatok si u nás môžete posedieť od 9:00 hod. do 21:00 hod., v sobotu od 10:00 hod. do 21:00 hod. a v nedeľu sa tešíme na Vašu návštevu v čase od 11:00 hod. do 19:00 hod. 

reštaurácia pod smrekom topoľčany

reštaurácia pod smrekom topoľčanyreštaurácia pod smrekom topoľčany

Pestrá ponuka jedál

Príďte si do našej útulnej reštaurácie vychutnať výborné domáce jedlá, grilované a pečené  mäsové a bezmäsité jedlá, ale aj chutné denné menu, z ktorého ponuky si zaručene vyberiete. 

Vyberte si zo širokej ponuky z nášho jedálneho lístka:

reštaurácia pod smrekom topoľčanyreštaurácia pod smrekom topoľčany

Denné menu

Okrem stáleho výberu jedál z jedálneho lístka Vám ponúkame aj pestré denné menu. Taktiež poskytujeme rozvoz jedál do firiem a celého mesta.

reštaurácia pod smrekom topoľčany

Poseďte si v útulnom prostredí

Ak sa chystáte organizovať rodinnú oslavu, stretávku, firemnú akciu či posedenie s väčšou skupinou priateľov, prostredie obľúbenej reštaurácie Pod smrekom v Topoľčanoch je pre Vás to pravé. S radosťou Vás privíta náš milý personál a uvidíte, že Vám pripravíme hostinu, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

reštaurácia pod smrekom topoľčany

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Reštaurácia Pod smrekom Topoľčany

Sládkovičova 2,
955 01 Topoľčany

Tel.č.: 0918 038 388
E-mail: petrasmrek@gmail.com

www.podsmrekom.sk