Autoumyváreň Schwarz Topoľčany

dátum: 24.02.20-05:03

Slnko síce svieti, no Vaše auto sa ani len neleskne? Niečo s tým treba spraviť! Po návšteve Autoumyvárne Schwarz v Topoľčanoch budete ostatných vodičov priam oslepovať!

Autoumyváreň Schwarz Topoľčany

Autoumyváreň Schwarz v Topoľčanoch vznikla už v roku 2000 a medzi popredné autoumyvárne sa zaraďuje celých 14 rokov. Nielen dlhé pôsobenie na trhu, ale aj spokojnosť našich zákazníkov a kvalita vykonanej práce vypovedá o profesionalite nášho tímu.

autoumyvaren schwarz topolcanyautoumyvaren schwarz topolcany

Vo Schwarz-Autoumyvárni v Topoľčanoch kráčame s dobou, zaujímame sa o nové technológie a postupy v umývaní automobilov. Naši zamestnanci majú absolvované rôzne školenia a sú vo svojej práci odborníkmi.

Autoumyváreň Schwarz Topoľčany - umývanie a čistenie

Naša autoumyváreň poskytuje:

autoumyvaren schwarz topolcany

Otvorili sme pre Vás aj najmodernejšiu a plne vybavenú umývaciu linku s jemnými penovými kefami. Ak nechcete, aby sa Vášho auta čokoľvek dotklo, tou správnou voľbou je bezdotykový umývací program.

autoumyvaren schwarz topolcany

Autoumyváreň Schwarz Topoľčany - čistenie interiéru

Okrem vonkajšieho umývania vozidla zákazníkom ponúkame aj hĺbkové či základné čistenie interiéru.

Základný program ponúka:

autoumyvaren schwarz topolcanyautoumyvaren schwarz topolcany

Hĺbkový program ponúka:

Autoumyváreň Schwarz Topoľčany - pastovanie a lakovanie

Svoje auto pripravíte na letnú sezónu aj vyleštením laku. Naleštenie karosériu ochráni Vaše auto pred muškami a UV žiarením. Táto služba zahŕňa základné umytie karosérie, ručné napastovanie, voskovanie karosérie a ručné vyleštenie karosérie. Príďte si dať preleštiť Vaše auto do Autoumyvárne Schwarz Topoľčany.

autoumyvaren schwarz topolcany

Autoumyváreň Schwarz Topoľčany - pneuservis

Kompletné prezutie s montážou na vozidlo - služba obsahuje kompletnú demontáž a montáž diskov a pneumatík na vozidlo, plus vyváženie do 200g/auto (kompletná výmena):

Cenník služieb montáže bez nahodenia na vozidlo - služba obsahuje montáž a demontáž pneumatík plus vyváženie do 200gramov/4kusy:

Cenník služieb vyváženie kolies bez prezutia - služba obsahuje montáž a demontáž diskov na vozidlo plus vyváženie 200gramov/4kusy:

Cenník uskladnenia pneumatík:

Cenník doplnkových služieb

autoumyvárka schwarz topoľčany  

Neváhajte a príďte s Vaším štvorkolesovým miláčikom k nám!

  

Autoumyváreň Schwarz Topoľčany


Pod Kalváriou 2616/32
Topoľčany 95501
0905 792 704
Schwarz@bestnet.sk

www.schwarzautoumyvaren.sk
Nájdete nás na facebooku: