Top Jazz Fest 2018 - Móda, krása | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v  Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

Top Jazz Fest 2018

dátum pridania: 16.03.18-08:31

V utorok 24.apríla 2018 od 19.hodiny sa začne v Dome kultúry v Topoľčanoch už 5. ročník regionálneho jazzového festivalu..

Tento rok bude zameraný na mladých začínajúcich umelcov, ale rovnako sa nám predstavia aj hviezdy európskeho a svetového formátu.
Ako prvých budeme môcť vidieť študentov SKDK, ktorí vystupujú pod umeleckým názvom STRINGBOW TRIO, následne sa nám predstaví ešte len 19 ročný saxofonista NIKOLA BANKOV so svojou kapelou. Tento talentovaný mladík dostal štipendium na renomovanej Berkeley College v USA.
Ďalším vystupujúcim bude nemenej talentovaný študent múzických umení v Bratislave, ktorí má za sebou množstvo úspechov zo svetových súťaží. MILOŠ NIHÁHY and JAZZ FUNK BROTHERS vynikajúco interpretujú vážnu aj jazzovú hudbu.
Vrcholom večera bude vystúpenie vynikajúceho basgitaristu európskeho formátu JURAJ GRIGLÁK COMPENY,ktorého bude na na bicích doprevádzať svetoznámy bubeník POOGIE BELL.

Všetkých milovníkov dobrej hudby preto pozývame dňa 24.apríla 2018 o 19:00 hod. do Domu kultúry v Topoľčanoch.
Lístky je možné si zakúpiť cez Ticketportál (https://www.ticketportal.sk/Event/5_TOP_JAZZ_FEST_2018 ), alebo priamo pred vystúpením. Cena vstupenky je 10,- eur 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok