Strach, tréma a nepríjemné pocity Vám už ne - Kariéra | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v  Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

Strach, tréma a nepríjemné pocity Vám už nemusia zväzovať ruky

dátum pridania: 22.10.15-10:25

…spotené ruky, zrýchlený tep, srdce v krku, brontová tvár, či zovretý žalúdok. Možno až paralýza, neschopnosť urobiť pohyb, či dostať zo seba zmysluplnú vetu. Aj tak to vyzerá, keď úraduje STRACH.

Nenechajte sa viac ovládať týmito nepríjemnými pocitmi a zažite bod zlomu! Zrúcajte stereotypy a vlastné obmedzenia, osloboďte sa a objavte v sebe nespútanú silu.

Už 14. – 15. novembra počas Transformačného víkendu s Firewalkingom, poprvýkrát v NITRE.

Akciu do Nitry prináša Inner Winner Slovensko v spolupráci s českým projektom Inner Winner (vnútorný víťaz), ktorý už zmenil život tisícom ľudí v Čechách aj na Slovensku.

firewalking nitra

https://www.facebook.com/events/1156679111015886

Aj vy máte z niečoho strach? Neexistuje človek, ktorý by nemal nikdy strach. Bojíme sa rôznych vecí a situácií. Viaceré štúdie dokonca hovoria o tom, že 80% ľudí má väčší strach z verejného vystúpenia a rozprávania pred ľuďmi než zo smrti! Záleží však na tom, čo so svojím strachom urobíme. Či sa ním necháme ovládnuť a paralyzovať, alebo ho premeníme na obrovskú energiu a ideme v správny čas do akcie, prekročíme svoje hranice. Už ste niekedy prekonali situáciu, o ktorej ste si dopredu mysleli, že ju nezvládnete? Aký pocit to vo vás zanechalo? Cítili ste sa silnejší? A práve v tom tkvie naša „zázračná sila“. Sila, ktorou dokážeme zdolávať v živote rôzne prekážky, na ktoré nie sme dopredu pripravení a prostredníctvom, ktorých sa posúvame ďalej a zisťujeme, že dokážeme oveľa viac, než si myslíme. Hranice neexistujú.Vždy keď prekonáte strach a premeníte ho na energiu, Váš mozog si to zapamätá a v budúcnosti analogicky použije v hocijakej životnej situácii. Nezáleží na tom, či máte strach z pavúka alebo z toho, že niečo nezvládnete.
Poviete si, že by ste nikdy nedokázali prejsť po žeravých uhlíkoch a neveríte tomu, že je to možné? Líder projektu Jirka Vokáč Čmolík, ktorý je jedným z deviatich Majstrov pre prechod po žeravom uhlí na svete, vám ukáže, ako na to a v budúcnosti tak pôjdete ľahšie do akcie v akejkoľvek situácii.

Máte možnosť absolvovať Firewalking Neurorestart emócie LIVE, alebo celý Transformačný víkendktorý kombinuje obe revolučné metódy tak, aby sa znásobili ich účinky. Na Transformačný víkend je možné zakúpiť aj zvýhodnené skupinové vstupenky .

Účastníci dvojdňového workshopu prekonajú svoje hranice, spália brzdiace starchy a očistení ohňom nastúpia na cestu zmeny, a nahrávania nových užitočných emočných programov. Pôjde doslova o reštart emócií. Metóda Neurostart emoce je vyvinutá špeciálne na riešenie hlboko zakorenených emočných stereotypov, ktoré nás brzdia v osobnom, či profesnom živote. Súčasťou Neurorestartu Emoce je aj jedinečná Epigenterapia Moniky Urbanovej, ktorá je vďaka svojej jednoduchosti a rýchlemu účinku veľmi praktická a použiteľná v mnohých situáciách z bežného života. Bolesť bez tabletky? Pripravte sa na zmenu!

inner winner nitra

neurorestartemoce.cz

 

Ste pripravení? Bude to poriadna jazda!

Bude to šialané, bude to emotívne, bude to oslobodzujúce!


Máte pochybnosti, či vám skutočne môže jeden víkend zmeniť život?


… a čo ak predsa?!

 

 

Zlá správa je, že čas letí. Tá dobrá je, že vy ste pilot.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok