Pracovná agentúra ML-biznis Topoľčany - prá - Kariéra | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v  Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

Pracovná agentúra ML-biznis Topoľčany - práca v zahraničí bez znalosti jazyka

dátum pridania: 12.11.15-13:15

Rozmýšľate nad prácou v zahraničí, ale neovládate žiaden cudzí jazyk? Hľadáte prácu na plný pracovný úväzok? Pracovná agentúra ML-biznis Topoľčany má pre vás stále aktuálnu ponuku rôznych pracovných pozícií.

Spoľahlivý a profesionálny prístup

Túžili ste vždy po práci v zahraničí, ale neviete, na akú pracovnú agentúru by ste sa mohli obrátiť? Chceli by ste pracovať v Holandsku v krajine s bohatou kultúrou, nádhernou prírodou a bohatým večerným životom? Teraz je ten správny čas! Pracovná agentúra ML-biznis Topoľčany vám neustále ponúka rôzne pracovné pozície v oblasti potravinárstva. Naša agentúra je spoľahlivá, profesionálna a oboznámi vás so všetkými detailami pracovných ponúk.

Znalosť jazyka nie je potrebná

Láka vás práca v Holandsku, ale obávate sa cudzieho jazyka? Naše pracovné ponuky sú vhodné najmä pre ľudí, ktorí neovládajú žiaden cudzí jazyk na vysokej úrovni. Vďaka nám budete pracovať v kolektíve ľudí, ktorí sú vedení slovenskou koordinátorkou

Papierovačky vybavíme za vás

Sú práve papierovačky a vybavovanie všetkých dokumentov potrebných pre prácu v zahraničí odrádzajúce? Nemusíte sa už kvôli tomu trápiť! Všetky potrebné záležitosti (registrácie na úradoch, zdravotné poistenie, BSN atď.) za vás vybaví zamestávateľ.

Pracovné pozície v potravinárskom odbore

Pravidelne našu ponuku aktualizujeme, aby sme pre vás našli tú správnu prácu, ktorá vás bude baviť a dobre si aj zarobíte. Naša ponuka zahŕňa prácu pre mäsiarov/mäsiarky, prácu na výrobu potravín či nealkoholických nápojov a mnoho iného. Ak nechcete pracovať v zahraničí sami, zoberte si so sebou svojich kamarátov! Okrem toho sú naše ponuky vhodné najmä pre mladých ľudí, ktorí si chcú zarobiť, vidieť svet, zabaviť sa a nadobudnúť nové pracovné skúsenosti.

Otváracie hodiny

Informovať sa o pracovných pozíciách môžete informovať:

Po - Pi: 9:00 - 15:00

 

Neváhajte a informujte sa o našich aktuálnych pracovných ponukách!

Pracovná agentúra ML-biznis spol. s.r.o. Topoľčany

Obchodná 2, 955 01 Topoľčany

Tel.: 0904 457 374

E-mail: michaela.lakyova@gmail.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článok