Na Svadobných dňoch v Topoľčanoch svado - Móda, krása | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v  Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

Na Svadobných dňoch v Topoľčanoch svadobný salón Celine aj so špeciálnym hosťom

dátum pridania: 13.02.19-11:04

Každá budúca nevesta hľadá šaty, v ktorých by sa cítila i vyzerala ako princezná. Svadobný salóne Celiné predstaví svoju aktuálnu kolekciu svadobných šiat na výstave Svadobné dni v Topoľčanoch. Súčasťou stánku bude aj ukážka trendov líčenia v podaní známej stylistky.

Všetky budúce nevesty a všetky dámy, pozývame Vás na Svadobné dni v Topoľčanoch, kde Vám predstavíme našu jedinečnú kolekciu svadobných šiat. Okrem našich krásnych šiat Vám ukážeme aj trendy líčenie a účesy, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou dokonalého svadobného looku. 

Sadbobný salóne Celiné na Svadobných dňoch v TopoľčanochSvadobný salón Celine na Svadobných dňoch v Topoľčanoch

Pozvanie do nášho svadobného stánku prijala najznámejšia makeup artistka Lucid Style, ktorá Vám predvedie trendy styling pre budúce nevesty. Začiatok o 14:00. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť.

 Svadobný salón Celiné

Svadobný salón Celiné

Svadobný salón Celiné v Topoľčanoch ponúka každej budúcej neveste individuálny prístup a pomoc s výberom tých pravých šiat. V jedinečnej kolekcii si každá nájde svoje vysnívané svadobné šaty.

Svadobný salón Celiné v TopoľčanochSvadobný salón Celiné v Topoľčanoch

Šaty, v ktorých sa budete cítiť očarujúco ako princezná. Také, aké sa perfektne hodia na Váš výnimočný a nezabudnuteľný deň.

Svadobný salón Celiné v Topoľčanoch

 

Svadobné šaty z našej ponuky, ktorá je široká a jedinečná, ponúkame na predaj alebo na prenájom exkluzívnych značiek, ktoré nájdete jedine v našom svadobnom salóne Celiné v Topoľčanoch.
 

Svadobný salón Celiné v TopoľčanochSvadobný salón Celiné v Topoľčanoch

Úprava šiat na mieru je zahrnutá v cene prenájmu šiat a za skúšku šiat vo svadobnom salóne Celiné neplatíte žiadne poplatky. Na skúšku šiat sa môžete objednať vopred telefonicky, alebo prostredníctvom krátkeho formulára.
 

Svadobný salón Celiné TopoľčanySvadobný salón Celiné Topoľčany

Aktuálna ponuka značiek svadobných šiat v svadobnom salóne Celiné: Mori Lee, EDDY K., BENJAMIN ROBERTS, BLUE BY ENZOINE, JASMINE BRIDAL. Okrem nádherných svadobných šiat máme v našej ponuke aj dievčenské šaty na 1. sväté prijímanie, aby aj malé princezné zažiarili.Svadobný salón Celiné Topoľčany

Tešíme sa na vašu návštevu

Salón Celine

Janka Kráľa 1545
955 01 Topoľčany

Tel.: 0907 268 327
www.salonceline.sk

info@salonceline.sk

otrubnalenka@gmail.com

Po-Ut na objednávku
St 15:00 - 18:00
Št-Pi na objednávku
So 9:00 - 12:00
Facebook
 poslať článok mailom  vytlačiť článok