LIAM School - anglická jazyková škola v Nit - Kariéra | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v  Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

LIAM School - anglická jazyková škola v Nitre

dátum pridania: 12.07.21-10:16

Jazyková škola LIAM School v Nitre Vás nenútene a zároveň jednoducho naučí cudzí jazyk. V LIAM School sa anglický jazyk skutočne naučíte a s radosťou budete speakovať.

Jazyková škola LIAM School v Nitre

Jazyková škola LIAM School pôsobí na Slovensku od roku 2009. V súčasnosti má viac ako 200 spokojných študentov, ktorí si bez najmenších problémov zlepšili svoje jazykové schopnosti a anglický jazyk už je pre nich jednoduchým jazykom.

 Jazyková škola Liam School Nitra anglický jazyk výučba jazyka pre firmy


Aktuálne Jazyková škola LIAM School pôsobí v troch mestách, Topoľčany, Partizánske, Nitra, kde sa môžete efektívne naučiť rozprávať po anglicky aj Vy.

 Jazyková škola Liam School Nitra anglický jazyk výučba jazyka

Ponuka kurzov v Jazykovej škole  LIAM School v Nitre

Profesionálny a odborný prístup je samozrejmosťou, s ohľadom na individuálne jazykové schopnosti každého študenta. V Jazykovej škole LIAM School sa orientujú na všetky vekové kategórie a aj škôlkari už vedia, že učiť sa cudzí jazyk môže byť zábava.  Angličtinu si zamilovali a začínajú skladať svoje prvé frázy a vety.


Jazyková škola Liam School Nitra anglický jazyk výučba jazyka pre firmy Callanová metóda

 

výučba špecializovaná na dospelých a deti – presne podľa jazykových schopností

výučba v malých skupinách – výučba prebieha v menšom kolektíve, pričom sa venuje väčšia pozornosť študentom a ich úrovni anglického jazyka

individuálna výučba – poskytuje viac priestoru na osobitnú výučbu jednotlivcom

intenzívne kurzy – 3-týždňové kurzy na osvojenie anglického jazyka

príprava na prijímačky, maturitu a FCE certifikátjazyková škola pripravila veľa maturantov na úspešné zvládnutie maturitnej skúšky s výbornými výsledkami. Študenti, ktorí sa rozhodli urobiť si FCE Certificate boli kvalitne pripravení a skúšku zvládli bez problémov.

doučovanie gramatiky a školského učiva – študenti si po výučbe v jazykovej škole zlepšili svoje priemery v školách a s istotou komunikovali v anglickom jazyku

firemné kurzy priamo vo firmách – Jazyková škola LIAM School úspešne spolupracuje s firmami a spokojných klientov má medzi zamestnancami i riaditeľmi. Je možné dohodnúť si ukážkové hodiny aj pre Vašu spoločnosť.

Jazyková škola Liam school zápis

 Jazyková škola Liam School Nitra anglický jazyk výučba jazyka pre firmy

Učte sa s nami ONLINE!!! Vzhľadom na súčasnú situáciu, Jazyková škola LIAM SCHOOL, rozbehla už koncom marca online lekcie prostredníctvom rôznych online platform - ZOOM, WHATSAPP, SKYPE, MESSENGER. Pridajte sa k online študentom, a učte sa  cudzí jazyk z pohodlia vášho domova. Možnosť pokračovania online lekcií aj po skončení karantény a súčasnej situácie. Bližšie informácie na tel. čísle 0950392732 - Nitra.

Callanova metóda výučby

Za výbornými výsledkami študentov jazykovej školy LIAM School stojí odborný prístup lektorov a spôsob výučby anglického jazyka. LIAM School bola jedna z prvých, ktoré priviedli na Slovensko Callanovu metódu. Aj vďaka tejto metóde, ktorá sa výsledkami študentov prezentuje ako efektívna, sa každoročne zvyšuje počet študentov jazykovej školy.

Jazyková škola Liam School v Nitre anglický jazyk Callanova metóda

Najväčší dôraz sa kladie na dve najdôležitejšie a zároveň najnáročnejšie stránky cieľového jazyka - schopnosť vyjadrovať sa a rozumieť. Callanova metóda vyučuje jazyk prirodzenou cestou, teda spôsobom, akým sme sa všetci v detstve naučili náš rodný jazyk. Samozrejme, v Callanovej metóde je celý tento proces oveľa kratší, ale princíp zostáva rovnaký.
 
Jazyková škola Liam School v Nitre anglický jazyk Callanova metóda

Callanova metóda je prínosnou a výbornou vyučovacou metódou anglického jazyka pre všetkých, bez ohľadu na úroveň, na akej anglický jazyk ovládate.

 Jazyková škola Liam School v Nitre anglický jazyk Callanova metóda

Ak ste sa už s anglickým jazykom stretli a chcete zlepšiť svoje jazykové schopnosti, na vyučovacích hodinách si okrem iného rozšírite slovnú zásobu a zopakujete si gramatiku priamym používaním jazyka. Študenti opakujú jednotlivé frázy až kým ich nevyslovujú automaticky.

 Jazyková škola Liam School v Nitre anglický jazyk Callanova metóda
 

 

 

 

 

 

Táto metóda je skvelá aj pre začiatočníkov, keďže sa učivo opakuje dovtedy, kým ho študent bez problémov nezvládne (približne 5 až 6 opakovaní). Neustále rozširovanie slovnej zásoby a gramatiky sa v Callanovej metóde dosahuje opäť inak ako tradičnou výučbou angličtiny a to opakovaným používaním jazyka, živou formou, teda nie gramatickými cvičeniami. Gramatiku a novú slovnú zásobu si tak študent aktívne precvičí priamo na vyučovacej hodine pri komunikácií v anglickom jazyku. Dôkazom je fakt, že študenti kurzov Callanovej metódy sú omnoho úspešnejší na medzninárodných skúškach PET a FCE, kde je gramatika plnohodnotnou súčasťou testovania.

 

 

 Jazyková škola Liam School Nitra anglický jazyk výučba jazyka pre firmy Callanová metóda

 

Rovnako je Callanova metóda skvelou aj pre výučbu detí. Ide o najnovšiu formu výučbu, veľmi efektívny a rýchly spôsob učenia sa angličtiny zameraný pre deti vo veku od 4 do 12 rokov – Imagine Room. Od prvej hodiny deti neustále komunikujú v angličtine,  hodiny sú zábavné a simulujú živé anglické prostredie. Hlavným cieľom v Jazykovej škole LIAM School je naučiť deti sebavedome sa vyjadrovať po anglicky a vybudovať pozitívny vzťah k angličtine.

 Jazyková škola Liam School Nitra anglický jazyk výučba jazyka pre firmy Callanov metóda

 

Prihláste Vaše deti na Letný tábor, počas ktorého sa hravou formou naučia komunikovať po anglicky v reálnych situáciách. Čaká ich náučný a pestrý program, veľa zážitkov a najmä – naučia sa komunikovať po anglicky. Viac info TUOnline prihlášku nájdete tu alebo sa prihláste telefonicky: 0950392732

 Jazyková škola Liam School Nitra anglický jazyk výučba jazyka pre firmy Callanová metóda Letný tábor pre deti

 

LETNÉ TÁBORY 2019 

 

Letné jazykové tábory s deťmi boli výborne stráveným časom a najmä, splnili svoj účel – detičky sa hravou formou naučili komunikovať po anglicky. Tábor sprevádzalo veľa hier, aktivít a bohatý program, vďaka ktorému si deti odnášajú mnoho zážitkov a hlavne - nové vedomosti.

Nahliadnite, ako tábor prebiehal. Navyše, Letné jazykové tábory prebiehajú aj počas augusta, takže ešte stále môžete svoje dieťa prihlásiť a dopriať mu zaujímavý program a hlavne – rozvinúť jeho komunikačné schopnosti v anglickom jazyku. Viac info TUOnline prihlášku nájdete tu alebo sa prihláste telefonicky: 0950392732

 

Day 1 - Topic(téma) - SUMMER - piknik v parku, jazda turistickým vláčikom a návšteva netradičných lavičiek.

Letný tábor - liam school - piknik v parkuLetné tábory - liam school Letný tábor - liam school - piknik v parku


Day 2 - Topic - NATURE (príroda) - návšteva vivária

Letné tábory - liam school - natureLetný tábor - liam school - nature


Day 2 -
návšteva Misijneho múzea a Kalvárie

Letné tábory - liam school Letné tábory - liam school Letné tábory - liam school

Day 3 - HISTORY - návšteva Slovenského poľnohospodárskeho múzea
Letný tábor - liam school - historyLetný tábor - liam school - history
 
Day 3 - Treasure hunt (hľadanie pokladu v parku)
Letný tábor - liam school - pokladLetný tábor - liam school - poklad
 
Day 4 - SPORTS - Olympijský deň na FC Nitra
Letný tábor - liam school - sportsLetné tábory - liam school - sportsLetné tábory - liam school - sports

Day 5 - ART&CRAFT, PARTY DAY - Mikrosvet Mlyny, trieda
Letný tábor - liam school - artLetný tábor - liam school - art

Ak Vás forma výučby anglického jazyka v Jazykovej škole LIAM School zaujala, zavolajte nám a dohodnite si ukážkovú hodinu (zdarma), kde si môžete ľahko otestovať, či je táto forma vhodná práve pre Vás. Vašu bezplatnú ukážkovú hodinu si dohodnite s lektorkou Janou Stovičkovou na tel. 0950/392 732.

 Jazyková škola Liam School Nitra anglický jazyk výučba jazyka pre firmy Callanová metóda

 

 Jazyková škola LIAM School

Media House
Fraňa Mojtu 18
949 01 Nitra
Tel.: 0950/392 732 (lektorka Jana Stovičková)

Otváracie hodiny:
Po - Pia: 7:00 - 20:00 hod.
So - Ne: dohodou
 poslať článok mailom  vytlačiť článok