Inštitút estetiky a rehabilitácie- pomôžem - Zdravie | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

Inštitút estetiky a rehabilitácie- pomôžeme Vám užívať si zdravie a krásu v každom veku

dátum pridania: 03.12.18-17:23

Každý z nás túži vyzerať skvelo a cítiť sa zdravo. Zakladateľky Inštitútu IER sú profesionálky s dlhoročnými skúsenosťami v skrášľovacej a rehabilitačnej oblasti. Rozhodli sa spojiť svoje sily a do Topoľčian priniesť jedinečný koncept pre ľudí, ktorí očakávajú výsledky a nechcú za nimi cestovať stovky kilometrov.

IER – Inštitút estetiky a rehabilitácie - nesľubujeme zázraky, ale VÝSLEDKY 

INSTITÚT IER je odborné pracovisko, poskytujúce služby v oblasti starostlivosti o tvár a telo. Máme pre Vás pripravené najmodernejšie neinvazívne metódy v kombinácii s individuálnym plánom presne pre Vás. Doprajte si jedinečnú starostlivosť, ktorá Vám zabezpečí zdravie kože od puberty až do vysokého veku.

 

IER – Inštitút estetiky a rehabilitácie

Nech je Vaše prianie akékoľvek, profesionálky v oblasti neinvazívneho skrášlovania a starostlivosti o pleť ako aj fyzioterapeut s viac ako 10 ročnou praxou sú zárukou napredovania a skutočných výsledkov. 


Naše poslanie  

Úprimne veríme, že každý človek si zaslúži byť krásny, zdravý a žiť v harmónii. Preto sme sa rozhodli spojiť sily a priniesť do Topoľčian jedinečný koncept Inštitútu, kde pomáhame našim klientom. Pre nás je to zároveň životný štýl a neakceptujeme žiadne kompromisy. Preto sa stále vzdelávame, pracujeme len s špičkovými prístrojmi a používame len kvalitné a nezávadné prípravky a kozmetiku od lídra Institut Esthederm.


Venujeme sa tomu, v čom sme dobré a teší nás, že môžeme pomáhať ľuďom, ktorí nás navštívia. O kvalite nami poskytovaných služieb hovoria naše výsledky práce a hodnotenia klientov, ktorí nás navštívili. Naše referencie tu:

neivazivne skraslovanie fyzioterapeut topolcany institut esthederm


Od 1.11.2018 vás radi privítame v nových priestoroch na adrese S. Chalupku 2.

IER v TopoľčanochIER Topoľčany

Inštitút estetiky a rehabilitácie v Topoľčanoch

 

Pri zariaďovaní nášho salónu sme všetko podriadili ešte väčšiemu komfortu a harmonickejšieho zážitku každého nášho zákazníka. Počnúc týmto dňom sa náš Inštitút stal oficiálnym partnerom Institutu Esthederm a takýmto spôsobom sme priniesli ošetrenia a produkty tejto prestížnej značky bližšie ľuďom z nášho regiónu. 

institut ier a institut esthederm v topolcanoch

IER a Institut Esthederm - Biológia v službách estetiky

V Institut Esthederm veríme, že naša pokožka má všetky potrebné zdroje k tomu, aby bola krásna, aby fungovala správne a dozrievala v kráse. Vonkajšie prostredie, náš spôsob života a vplyv času vytvárajú obmedzenia, ktoré spôsobujú, že naša pleť nefunguje správne. Vydajte sa s nami na cestu do sveta dlhodobej krásy.

Prebrali sme 35 rokov skúseností Institut Esthederm s prevýchovou pleti. Rešpekt, účinnosť, umenie vytvárať prípravky a odborné postupy umožňujú pokožke znovu získať jas a vitalitu. V dlhodobom horizonte sa staráme o vašu pokožku aby si zachovala krásu. Využívaním prírodných zdrojov jej umožňujeme obnoviť vlastnosti pokožky, ktoré sú pre ňu prirodzené. Spoznajte účinky produktov Institut Esthederm priamo v IER. Vaša pleť sa po odborných procedúrach naštartuje a z vnútra začne správne fungovať. Pleť má silu ostať mladou dlhšie. 

produkty institut esthederm v topolcanoch 

Čaro Vianoc je aj o prekvapeniach 🎁
Pripravené sú pre vás darčekové poukážky na všetky ošetrenia tváre a tela a na zakúpenie Exkluzívnej kozmetiky Institut Esthederm u nás v IER

 

V IER poskytujeme nasledujúce odborné služby:


Zastavenie starnutia (Anti aging) - Opäť milujte svoju kožu

Vyriešime známky starnutia objavujúce sa na koži veľmi príjemnou metódou. Vďaka multipolárnej rádiofrekvencii a magnetickému pulzu vieme vrátiť čas. Viac informácií TU.
 

 • Neinvazívny Lifting
 • Mezoterapia
 • Frakčný Resurfacing

 IER - Inštitút estetiky a rehabilitácie

Čistenie pleti - Zdravá pleť je krásna

Správnou starostlivosťou a ošetrovaním kože už od puberty si zabezpečíte zdravú kožu. Odborne Vám vyčistíme pleť pomocou najnovších technológií. Viac informácií TU.   

 • Clearskin TeenAge
 • HydraBeauty Antiaging

  IER - Inštitút estetiky a rehabilitácie

Tvarovanie tela - získajte svoje vysnívané krivky 

Stratené po pôrode, pre prílišnú pracovnú zaneprázdnenosť, alebo zdravotné problémy, ktoré Vám znemožňujú dostatočný pohyb. Vieme Vám pomôcť vrátiť čas vďaka neinvazívnej lipolíze a vypnutiu kože. Venus Freeze Plus™ je najjednoduchší systém s pokročilými bezpečnostnými prvkami pre neinvazívnu redukciu vrások a spevnenie kože. Liečba je bezbolestná, bez doby potrebnej na hojenie a vhodná pre všetky typy pleti. Viac informácií TU.

 

 • Antiaging na tele
 • Váš individuálny plán
 • Diétne poradenstvo

    Inštitút estetiky a rehabilitácie

 

Relaxácia - zabudnite na únavu a stres

Profesionálna masáž, správne zvolenou metódou Vám pomôže nielen odstrániť únavu, napätie ale aj vyrieši mnoho zdravotných a estetických problémov. Zverte sa do rúk našich profesionálov. Na našich fyzioterapeutov sa môžete spoľahnúť a plne im dôverovať. Pomôžu vášmu telu sa uvoľniť a dopriať mu regeneráciu.Viac informácií TU. 

MASÁŽE - relaxačné a zdravotné masáže vhodné pre každý vek.

 • Klasická masáž 
 • Športová masáž
 • Reflexná masáž
 • Ayurvédska masáž
 • Bankovanie
 • Lymfodrenážna a anticelulitídna masáž

 Inštitút estetiky a rehabilitácie Inštitút estetiky a rehabilitácie

Rehabilitácia - chcite naspäť svoju pohyblivosť

Moderné metódy individuálnych cvičení a prístrojovej rehabilitácie Vám umožnia vyriešiť poúrazové aj chronické poruchy pohybového aparátu. Vráťte sa späť do kondície s pomocou profesionálneho fizioterapeuta. U nás Vám zaručujeme odbornú pomoc akú blízkom ani širokom okolí nenájdete. Viac informácií TU. 

 • Dornova metóda
 • Kinezioterapia 
 • Ultrazvuková terapia
 • Magnetoterapia

  IER – Inštitút estetiky a rehabilitácie

Rezerváciu v Inštitúte estetiky a rehabilitácie je možné urobiť online, prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU.

 

 

IER TOPOĽČANY  

Inštitút estetiky a rehabilitácie  

 IER – Inštitút estetiky a rehabilitácie 

Sama Chalupku 2, 955 01 Topoľčany

Po – Pia: 08:00 – 17:00

So – Ne: zatvorené

Tel.: 0908 333 246

www.ier.sk

 Facebook 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok