Deva Gym - príďte si s nami zatrénova - Šport a relax | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v  Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

Deva Gym - príďte si s nami zatrénovať

dátum pridania: 30.01.19-12:26

Získajte energiu, vitalitu a budte jednoducho fit vďaka funkčným cvičeniam a individuálnym prístupom k prirodzenému pohybu detí a dospelých s Deva Gym.

Náš DEVA-Gym ponúka kompletnú starostlivosť o ľudské zdravie. Základ, ktorý dodržujeme je diagnostika a pomenovanie problému, s ktorým nás človek navštívi. Našimi funkčnými a prirodzenými cvičeniami upravujeme pohybový aparát. Ďalším našim cieľom je poskytnúť deťom všeobecnú pohybovú prípravu a základy pohybového rozvoja koordinácie, sily a reakcie. Individuálny prístup, posilnenie oslabených svalov a všestranná príprava zaručí, že z nášho DEVA-Gym odíde po tréningu nový človek.

Tréningové programy a vzdelávanie i rôzne aktivity pre zdravý rozvoj pohybu detí a návrat k zdravému pohybu pre dospelých

Tréningy pre deti

Tréning pre deti či už v skupine alebo individuálne môže pre detičky predstavovať úžasnú a obohacujúcu skúsenosť. Avšak, pri detských tréningoch nesmie ísť iba o jednoduché zniživanie fyzickej záťaže a intenzity cvičení určených pre dospelých. A preto naše detské tréningy zabezpečujú bezpečné a efektívne cvičenia, pri ktorých sa deti budú hrať, zabávať a cvičiť s úsmevom na tvári.

Tréningy pre dospelých

Skutočne skvelé cvičenie je o viac ako len pot. Ide o získanie tréningu, podpory komunity a pozornosti, ktorú si zaslúžite. Vyberte si z naśej ponuky, ktorá vyhovuje Vaším osobným potrebám. Každá ponuka zahŕňa tréningy vedené odborníkom.

Dosiahnite najväčšie úspechy vďaka nášmu individuálnemu prístupu

Pomocou správnych nástrojov a usmernení môže každý zvýšiť svoju výkonnosť. A práve to je to, čo ponúkame. Prístupnou technológiou a poznatkami založenných na vede vieme zistiť čo prináša skutočné výsledky pre Vás. U nás neplatí riešenie typu "jeden spôsob rovnaký pre všetkých". Naši experti po dôkladnej diagnostike Vášho pohybového aparátu Vám radi pomôžu určiť to práve pre Vás.

Všetci chceme, aby naša energia zostala mentálne zameraná a fyzicky silná počas celého dňa. Chceme posilniť náš imunitný systém a urýchliť proces obnovy. Výživa zohráva rozhodujúcu úlohu pri dosahovaní týchto cieľov. Náš tím špecialistov poskytuje strategické plánovanie výživy, ktoré pomáha jednotlivcom, tímom a organizáciám dosiahnuť vyššiu výkonnosť.

Zlepšite kvalitu svojho života a výkon tým, že efektívne obnovíte funkciu Vášho tela. S našimi službami fyzickej rehabilitácie Vám môžeme pomôcť vrátiť sa k Vašim najlepším výsledkom.

Vzdelávanie prostredníctvom workshopov a seminárov

U nás v Deva-Gym chápeme, že potreby a požiadavky rôznych tréningov môžu byť nekonečné a preto je našim cieľom Vám poskytnúť široké spektrum informácií prostredníctvom organizovania rôznych workshopov a seminárov, vďaka ktorým môžete získať tie najnovšie poznatky a informácie z oblasti zdravia i cvičenia. Výhodou workshopu/semináru je, že spoznáte kopec nových zaujímavých ľudí, dozviete sa veľa užitočných informácií, ktoré Vás vedia veľmi rýchlo posunúť vpred.

Príďte si s nami zatrénovať. Nebudete ľutovať.

 

DEVA-Gym

Tovarnícka 2047/74, 955 01 Topoľčany

0903 217 135, 0910 260 774

0905 965 843

devagym1@gmail.com

www.deva-gym.sk

Sledujte nás

youtube    facebook   


 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok