Animačné dopoludnia pre deti v ICM - Kariéra | moje Topolcany
 
moje Topolcany - informačný portál, zoznam firiem
Kariéra v  Topoľčanom - magazín moje Topolcany
hľadať: 
 

Animačné dopoludnia pre deti v ICM

dátum pridania: 01.07.14-14:39

Milí rodičia, milé deti, v tomto roku sme si pre vás pripravili novinku na leto, ktorou sú ANIMAČNÉ DOPOLUDNIA PRE DETI.

V dňoch 7.-11.7. (pon-pia) od 8:00 do 12:00 máme na ICM pripravený bohatý program pre detičky od 4rokov. Čakajú nás zaujímavé dni - indiánsky deň, hudobno-literárny deň, hravý deň, tanečný deň a kreatívny deň.
Poplatok za jeden deň je 6€, ktorý slúži na pokrytie nákladov - kreatívne pomôcky, desiata, pitný režim a detskí animátori. Maximálny počet detí na jeden deň je 10.

V pondelok nás čaká kreatívny deň, počas ktorého sa budeme i hrať, no najviac vyrábať - náramky a náhrdelníky. V utorok nebudeme zaháľať s vyrábaním, vyrobíme si indiánsku čelenku a potom sa zahráme indiánsku hru a osvojíme si indiánske pokriky. V stredu sa zameriame na čítanie a hranie na hud. nástrojoch, naučíme sa nejednu pesničku. Štvrtkový deň sa bude niesť v hravosti - dáme si oddych od tvorenia a budeme sa hrať. Posledný deň - piatok sa zavlníme počas zumby pre deti a na rozlúčku si pozrieme animovanú rozprávočku.

Ak vás tieto naše animačné dopoludnia zaujali a chcete prihlásiť vaše ratolesti, stačí nám len napísať správu na našej facebookovej stránke .

Už teraz sa tešíme na spoločnú zábavu!
 poslať článok mailom  vytlačiť článok