hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Špičkové stroje vedia ovládať aj mladí študenti z Topoľčian

dátum pridania: 19.05.15-11:33

Na Agrosalóne v Nitre prebehla súťaž pre mladých študentov v oblasti agromechanizácie. Do súťaže sa zapojili aj študenti Strednej odbornej školy agrotechnickej z Topoľčian.

Firma EMATECH s.r.o. Radošina zastúpená Ing. P. Matejovičom myslí aj na šikovných mladých ľudí, svojich budúcich kolegov. Agrion, ktorého sú členmi, vyhlásil na Agrosalóne v Nitre súťaž pre mladých študentov v oblasti agromechanizácie. Do súťaže sa zapojili aj študenti Strednej odbornej školy agrotechnickej z Topoľčian. Zo všetkých súťažiacich sa na 1. mieste umiestnil študent Peter Madaj zo SOŠ agrotechnickej v Topoľčanoch. Vyhral exkurzný pobyt do výrobného závodu MERLO v Taliansku. Cenu mu na pôde školy odovzdali viceprezident združenia Agrion Ing. P. Matejovič a Ing. J. Huba.

jvufvufv

nvfnvrnvn
V dňoch 12. - 14. mája 2015 tento študent v sprievode Ing. K. Vassovej navštívil výrobný závod MERLO, ktorý sídli v malebnom mestečku Defendente Di Cervasca v oblasti Cuneo pod Alpskými masívmi. Po úvodnej prezentácií zahrňujúcej vznik a vývoj MERLA, sme sa premiestnili do rozsiahleho areálu, ktorý sa rozprestiera na ploche 300 000 m2. Videli sme výrobné postupy, najmodernejšie plne robotizované linky. Nakoniec prišla praktická ukážka všetkých manipulátorov firmy MERLO, s možnosťou si stroje vyskúšať. Jazdy zručnosti sa zúčastnil aj náš študent. Na záver prehliadky prišiel študentovi osobne zagratulovať k výhre aj majiteľ celej spoločnosti pán Merlo.

merlo

nnjnjnnj

 

Ing. K. Vassová
 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!