hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 


nie sú údaje

Samoobslužná predajňa FARMFOODS aj v Partizánskom

dátum pridania: 23.01.19-09:02

Jedinečný slovenský potravinársky reťazec FARMFOODS – Výnimočné potraviny má predajňu v Partizánskom. Špecifickosť konceptu predajní spočíva v predaji kvalitných výrobkov, ktoré sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez „E-čok“, konzervantov a bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO).

ŠIROKÝ SORTIMENT VÝNIMOČNÝCH VÝROBKOV

Ponuku FARMFOODS tvoria produkty z vlastných zvierat a plodín vyrobené výlučne vo vlastných výrobných prevádzkach. Pochutíte si na mäsových výrobkoch, zemiakoch, mliečnych produktoch, ale aj medoch či víne. Portfólio výrobkov dopĺňa kvalitný sortiment od iných slovenských výrobcov.

farmfoods zdrave potraviny partizanske

ZAUJÍMATE SA O ZLOŽENIE POTRAVÍN?

Čítate etikety na potravinách? Viete, že rovnaké typy výrobkov sa v rôznych obchodných reťazcoch môžu líšiť svojím zložením? Keďže vo FARMFOODS je hlavným cieľom najvyššia kvalita výrobkov, od začiatku budovania reťazca sa dbá na každý detail vo výrobnom procese a jedinečnosť vlastných postupov nad rámec platných noriem.

zaujimate sa o zlozenie potrevin - farmfoods partizanske

Zodpovedný prístup a filozofia konceptu Farmfoods sa premietajú do starostlivosti o pôdu, pestovania rastlín, kŕmenia a welfare chovu zvierat, hygieny, technológie výroby, využívania obnoviteľných zdrojov a nenarušenej krajiny.

koncept farmfoods v partizanskom


VYSLEDOVATEĽNOSŤ JE ZÁKLAD

Pôvod výrobkov vo FARMFOODS je vždy jasne preukázateľný. Vďaka etiketám, infokiosku a webovej stránke viete presne o každom výrobku, z akých surovín je vyrobený. Keď kupujete potraviny FARMFOODS, viete, čo jete.

poctive potraviny farmfoods trznica partizanske

SME TU PRE VÁS AJ V PARTIZÁNSKOM

Poctivé potraviny FARMFOODS nájdete v Partizánskom v areáli tržnice. Predajňa je otvorená od pondelka do piatku od 7:00 do 19:00, v sobotu od 7:00 do 16:00. Navštívte nás, zaujímajte sa o etikety na výrobkoch a spoznávajte výnimočnosti produktov FARMFOODS. Viac na www.farmfoods.sk a FARMFOODS – výnimočné potraviny.

farmfoods partizanske poctive potraviny
 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!