Puškinova 1 (budova zimného štadióna), Topoľčany, 0940 731 173
Reštaurácia Topoľčany

Hokejová reštaurácia Hokejka 6 v Topoľčanoch

dátum pridania: 14.05.18-14:28

Si verný fanúšik hokejového športu? V dobrom aj v zlom? Navyše miluješ jedlo? Tak si na správnom mieste. Hokejová reštaurácia Hokejka 6 vám pripraví chutné jedlo a navyše sa tu budete cítiť príjemne.

 Hokejová reštaurácia

Reštaurácia Hokejka 6 sa nachádza v budove zimného štadiónu, na prízemí pri hokejbalovom ihrisku a v blízkosti detského ihriska. Priestory našej reštaurácii sa nesú v športovom duchu. Naše steny zdobia hokejové dresy, hokejky, korčule alebo iné predmety spojené s týmto športom, ktorý máme radi.


Vzhľadom na našu lokalitu pod hotelom Puk s veľkým parkoviskom a detským areálom, sme skvelým miestom pre organizovanie rodinných podujatí alebo spoločenských udalostí rôzneho typu. Pre partičku vašich priateľov alebo rodinu máme pripravený stolný futbal. Nezabudli sme aj na tých najmenších, pre nich máme prichystaný detský kútik, kde sa môžu hrať spoločne s inými deťmi. 

Skvelá chuť jedla a českého piva Bernard


Ponúkame denné menu od pondelka do piatku od 10.00 do 14:00 hod. a od 1. júna budeme podávať aj pizzu 7 dní v týždni a taktiež nedelné menuNaša reštaurácia  Hokejka 6 vám okrem denného menu ponúka domáce pomazánky, grilované kolená, burgre s domácim cibuľovým chutney (špecialita kuchyne, ktorú treba vyskúšať), utopencov a chuťovky k českemu pivu roka Bernard.

Pivo Bernard

Na bare čapujeme Kofolu originál Malinu od Top topicu
Vychutnať si môžete
 kvalitné domáce a rakúske talianske vinka. Rýchly rozvoz obedov je našou samozrejmosťou.


Hokejové hviezdy u nás

Do našej reštaurácii zablúdili aj hviezdy slovenského hokeja a nezabudli zanechať svoj podpis na našej hokejovej stene.

 Letná terasa

Novootvorená letná terasa je skvelým priestorom pre vás a vašich blízkych. České pivo Bernard neobvyklej a plnej chuti alebo iný osviežujúci nápoj vybraný vami si môžete vychutnať práve tu. Cez víkendy máte možnosť zažiť príjemnú atmosféru so živou hudbou.
 Tešíme sa na Vašu návštevu !

Reštaurácia Hokejka 6

 

Reštaurácia Hokejka 6

Puškinova 1 (budova zimného štadióna)
Topoľčany

tel.: 0940 731 173
e-mail: restauraciahokejka6@gmail.com
www.hokejka6.sk

Nájdete nás aj na Facebooku