hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Rehabilitácia, relaxácia a tvarovanie tela pod dozorom skúseného fyzioterapeuta

dátum pridania: 03.01.19-11:01

Chcete naspäť svoju pohyblivosť? Potrebujte zabudnúť na únavu a stres alebo získať svoje vysnívané krivky? Nechj Vás trápi čokoľvek, skúsený fyzioterapeut s viac ako 10 ročnou praxou Vám ponúka svoje skúsenosti v Inštitúte IER.

Prevencia, diagnostika, odstraňovanie príčin

Chcete naspäť svoju pohyblivosť? Hlavnou úlohou fyzioterapie je diagnostika, liečba a prevencia porúch pohybového aparátu. Fyzioterapeut vyberá vhodný postup zo širokej škály liečebných metód podľa individuálneho stavu pacienta. Základom je určiť príčinu problémov a následne stanoviť správnu rehabilitáciu a cvičenie za účelom obnovy a normalizácie pohybov tak, aby nedochádzalo k preťažovaniu a bolestiam.

 

Problémy pohybového aparátu a poruchy správneho držania tela

Či sú Vaše ťažkosti spôsobené bežnými pracovnými alebo pohybovými činnosťami, nesprávnymi návykmi a zlozvykmi, následkami aktívneho športovania, sedavého zamestnania, nevhodného jednostranného zaťažovania alebo následkom úrazu v Inštitúte IER pomocou moderných metód individuálnych cvičení a prístrojovej rehabilitácie pomáhame riešiť pourazové aj chronické stavy pohybového aparátu.

Pomôžeme Vám odborne s rekonvalescenciou, cvičením, odblokovaním a  v prípade vážnejších problémov Vám odporučíme odborné lekárske ošetrenie.

fyzioterapeut topolcany liecenie bolesti

Relaxačné a zdravotné masáže vhodné pre každý vek

Zabudnite na únavu a stres, profesionálna masaž správne zvolenou metódou Vám pomôže nielen odstrániť únavu, napätie ale vyrieši aj množstvo zdravotných a estetických problémov. V inštitúte estetiky a rehabilitácie IER ponúkame nasledujúce masáže

relaxacna a zdravotna masaz topolcany

Ošetrenie a tvarovanie tela, zoštíhlenie, odstránenie celulitídy

Ošetrenie tela za pomoci Venus Freeze Plus. Ide o najpokročilejší systém pre neinvazívnu redukciu vrások a spevnenie pleti. Ošetrenie obnoví tvorbu kolagénu a elastínu, zregeneruje fibroblasty a obnoví výživu pokožky. Vďaka lipolýze sa ľahko odbúra podkožný tuk. Prejaví sa v spevnení a tvarovaní postavy, zmenšení obvodu pásu a trvalej strate hmotnosti. Výsledkom je odstránenie celulitídy, zdvihnutý zadoček a spevnené zadné partie.  Ošetrenie liftuje kožu na vnútornej strane dolných končatín, dvíha ovisnutú kožu nad kolenami, tvaruje obvod pása a bruško. Vhodné je pre mamičky po pôrode s pozostatkami tehotenského bruška.

tvarovanie leta, celulitida venus freeze plus topolcany

Program starostlivosti o telo na mieru od Institut Esthederm aj v Topoľčanoch 

Vonkajšie prostredie, náš spôsob života a vplyv času vytvárajú obmedzenia, ktoré spôsobujú, že naša pokožka nefunguje správne. Úlohou starostlivosti v Institut Esthederm je prevychovaťpokožku, čiže naučiť ju spávne fungovať. Pre dosiahnutie rýchlejších a dlhotrvajúcich výsledkov kombinujeme procedúry starostlivosti o telo s profesionálnym ošetrením v salóne a  rogramom domácej starostlivosti s kozmetikou Instutut Esthederm z radu starostlivosti o telo.

institut esthederm kozmetika topolcany
Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov nastavíme cvičebný plán s vlastnou zostavou cvikov ušitých priamo na mieru a odporučíme stravovací plán.
 

Rezerváciu v Inštitúte estetiky a rehabilitácie je možné urobiť online, prostredníctvom formulára, ktorý nájdete TU.

 

 

IER TOPOĽČANY  

Inštitút estetiky a rehabilitácie  

 IER – Inštitút estetiky a rehabilitácie 

Sama Chalupku 2, 955 01 Topoľčany

Po – Pia: 08:00 – 17:00

So – Ne: zatvorené

Tel.: 0908 333 246

www.ier.sk

 Facebook 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!