hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

PROGRAM FILMOV NA JÚL/AUGUST 2018 - SPOLOČENSKÝ DOM TOPOĽČANY

dátum pridania: 26.06.18-14:35

Nudíte sa? Neviete kam ísť? Máme pre Vás tip! Príďte ku nám na skvelý letný výber filmov do kina SPOLOČENSKÝ DOM TOPOĽČANY.


NEUVERITEĽNÝ PRÍBEH O OBROVSKEJ HRUŠKE 
4.7.2018 o 17:00, 11.7.2018 o 17:00h  

V mestečku Solby plynie pokojný život, až do tej chvíle, keď Mitcho a Sebastian nenájdu v prístave správu vo fľaši. Fľaša je od strateného starostu Solby a píše sa v nej, že sa nachádza na Tajomnom ostrove a urobil veľký objav. Mitcho a Sebastian musia podniknúť veľkú výpravu, aby ho zachránili a priviedli domov, a počas tejto cesty nájdu niečo, čo prinesie ich mestečku veľkú radosť – obrovskú hrušku.

neuveritelny pribeh o obrovskej hruske

Dánska animovaná rozprávka. Slovenský dabing. 80 min.
Vstupné: 4.-€, vhodné pre všetky vekové skupiny   

SOM SEXY
4.-5.7.2018 o 19:00 h

 

Byť sexy je najviac a každá žena je tak krásna, ako sa sama cíti. V komédii „SOM SEXY“ hrá Amy Schumer úplne obyčajnú ženu „krv a mlieko“, ktorá po údere do hlavy začne samu seba vidieť a vnímať ako super kočku. A tiež sa podľa toho začne správať. Renee je obyčajná žena s ľahkou kolísavou nadváhou a s ťažko kolísavým sebavedomím. Má kámošky, má prácu, občas i priateľa, občas i na dlhšiu dobu, ale keď sa pozrie do zrkadla, vidí iba to najhoršie. Poznáte to asi tiež. Pri jednej z jázd vo fitku, kde na rotopede márne stíha nižšiu váhu, spadne a buchne sa do hlavy. Pre istotu hneď dvakrát. Keď sa preberie, zistí, že kúzla a spravodlivosť predsa len existujú. Stala sa z nej totiž neodolateľná krásavica, zrazu vyzerá ako božská supermodelka. Celý život sa od základu zmení. Má to však jeden háčik. V skutočnosti sa nič nezmenilo, špičky sú presne tam, kde boli, a ona je jediná, kto sa ako luxusná kosť vidí.

som sexy kino topolcany

Americká komédia. České titulky. 120 min.
Vstupné: 5.-€, nevhodné pre maloletých do 12 rokov

 

LUIS A UFÓNI
5.7.2018, 7.7.2018 o 17:00 h

Pokiaľ ste si mysleli, že vo vesmíre je život, mali ste samozrejme pravdu. Nad dohľadom modrej planéty krúži obrovský medzihviezdny krížnik plný ufónov rôznych tvarov, veľkosti a s úplne náhodným počtom očí, uší alebo rúk. Traja mimozemskí kamaráti si naladia vysielanie teleshoppingu a okamžite sa zamilujú do špeciálneho, bezkonkurenčne najlepšieho masážneho matraca za tu najlepšiu cenu. Je báječný a musia ho mať. Rozhodnú sa, že si ho zaobstarajú a potajomky sa k nám vydajú v lietajúcom tanieri. Sú ale nemotorní, robia hlúposti a namiesto hladkého pristátia, stroskotajú...

luis ufoni

Nemecká animovaná komédia. Slovenský dabing, 90 minút.
Vhodné pre všetky vekové skupiny.
Vstupné: 5.-€

 

PSÍ DETEKTÍV
6.7.2018,8.7.2018 o 17:00 h

Jeden z najlepších policajných psov sa musí v prestrojení zúčastniť prestížnej výstavy psov, aby so svojím partnerom z FBI odhalili gang medzinárodných pašerákov zvierat.

psi detektiv kino topolcany

Americká rodinná komédia. Slovenský dabing. 92 min.
Vstupné: 5.-€, vhodné pre všetky vekové skupiny


ANT MAN A WASP
6.-7-7.2018 o 19:00 h v 2D, 8.7.2018 v 3D
- Slovenská premiéra -

 

Z filmového sveta štúdia Marvel prichádzajú Ant-Man a Wasp v novej kapitole, ktorá predstavuje superhrdinov s úžasnou schopnosťou zmenšovať sa. Po udalostiach vo filme Captain America: Občianska vojna musí Scott Lang čeliť dôsledkom svojich rozhodnutí ako superhrdina, ale aj ako otec. Ledva sa mu podarí nájsť rovnováhu medzi osobným životom a povinnosťami Ant-Mana, objaví sa Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou neodkladnou misiou. Scott si musí znovu obliecť zmenšovací oblek a naučiť sa bojovať po boku príťažlivej Wasp, aby mohli spoločneodhaliť tajomstvo z minulosti.

ant man kino topolcany

Americký dobrodružný, akčný. Slovenské titulky. 109 min.
Vstupné: 5.-€ - 2D      6.-€ - 3D, nevhodné pre maloletých do 12 rokov

 

PRVÁ OČISTA
11.7.2018 o 19:00h

Prežiť dvanásť hodín, počas ktorých pre vás nepohnú prstom ani policajti ani záchranári. To je cieľ potenciálnych obetí Očisty. Ostatní chcú túto noc využiť k beztrestnému vybitiu agresie a vyriadenie si účtov. Dnes večer to bude po prvýkrát. Čo sa stane, nikto nevie, ale pekný pohľad to asi nebude. Úspešná hororová séria od majstra hrôzy zo štúdia Blumhouse prichádza po troch dieloch so svojou prvou kapitolou.

prva ocista kino topolcany

Americký horor. Slovenské titulky. 103 min.
Vstupné: 5.-€ , nevhodné pre maloletých do 15 rokovHOTEL TRANSYLVÁNIA 3: STRAŠIDELNÁ DOVOLENKA 
12.,14.,15,7.2018 o 17:00h v 2D a 13.7.2018 o 17:00h v 3D
- Slovenská premiéra -

V najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a zvyšok partie vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantej kapitánky lode, Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov…

hotel transylvania 3 kino topolcany

Americká animované komédia. Slovenský dabing.
Vstupné:
5.-€ - 2D    6.-€ - 3D, vhodné pre všetky vekové skupinyKÝM PRIŠLA BÚRKA
12. -13. 7. o 19,00 h
- Slovenská premiéra -

Tami Oldham (Woodley) a Richard Sharp (Claflin) sú dobrodružné povahy. Vďaka náhode sa stretli, zamilovali sa a teraz si užívajú jeden druhého. Obaja milujú plavbu po mori a preto sa vo dvojici vydajú na dlhú cestu krížom cez oceán. Netušia, že sa blíži jeden z najsilnejších hurikánov v histórii ľudstva. Keď sa búrka upokojí, Tami sa preberie a zistí, že Richard je ťažko zranený a ich loď v troskách. V beznádejne zúfalej situácii musí Tami pozbierať všetky svoje sily, aby zachránila seba a jediného muža, ktorého kedy milovala. Film KÝM PRIŠLA BÚRKA je nezabudnuteľný príbeh o nezdolnosti ľudského ducha a ohromnej sile lásky, nakrútený podľa skutočných udalostí.

kym prisla burka

Americký romantický, dobrodružný. Slovenské titulky. 99 min.
Vstupné: 5.-€, nevhodné pre maloletých do 15 rokov
 

MRAKODRAP
14.7.2018 o 19:00h 2D, 15.7.2018 o 19:00h 3D
- Slovenská premiéra -

Will, ako bývalý šéf týmu FBI, ktorý sa špecializoval na záchranu rukojemníkov, si prežil už všeličo, ale toto je extrémna situácia aj pre neho samotného. Požiar sa rýchlo šíri a Will zisťuje, že práve on je podľa polície podozrivý z jeho založenia. Aj keď je práve mimo budovy, bude sa musieť urýchlene do nej dostať, pretože v jednom z najvyšších poschodí je uväznená jeho žena (Neve Campbell) s jeho dvoma deťmi. A to stále ešte nie je všetko, v mrakodrape sa pohybuje ozbrojený gang, s ktorým sa musí Will tiež vysporiadať, pokiaľ chce svojich blízkych zachrániť. Ešte je tu jedna dôležitá vec, ktorá stojí za zmienenie a to, že po vážnom zranení z minulosti má Will jednu nohu amputovanú a používa protézu. Do mrakodrapu v plameňoch vedie len jedna cesta a tou je vedľa stojaci žeriav, z ktorého bude musieť Will do mrakodrapu skočiť.

mrakodrap kino topolcany

Americký akčný. 2D – slovenské titulky, 3D – české titulky. 103 min.
Vstupné: 5.-€ - 2D    6.-€ - 3D, nevhodné pre maloletých do 12 rokov

 

- DOVOLENKA -
OD 16. 7. 2018  DO 14. 8. 2018 KINO NEHRÁ 


PREKLIATE DEDIČSTVO 
15.-16.8.2018 o 19:00 h

 

Keď zomrie najstaršia členka rodiny Grahamových, rodina jej dcéry začne postupne objavovať stále desivejšie tajomstvá, ktoré stará mama pred nimi ukrývala. Postupne vychádzajú najavo neuveriteľné veci a Grahamovci zrazu pochopia, že pokiaľ nedokážu zlomiť rodinnú kliatbu, nikto nebude v bezpečí. Debutujúci režisér a scenárista v jednej osobe Ari Aster prináša na plátna kín vynikajúci horor o rodinnej tragédii, ktorá postupne prerastá do temného šialenstva smerujúceho k poznaniu, že dedičstvo predkov si každý nesie v sebe, a akokoľvek sa snaží, nemôže sa ho zbaviť.

prekliate dedicstvo kino topolcany

Americký horor. Slovenské titulky. 127 min.
Vstupné: 5.-€, nevhodné pre maloletých do 15 rokov
 


SMELÉ MAČIATKO 
17., 18., 19.8.o 17:00 h.

smele maciatko rozpravka

Čínska animovaná komédia. Slovenský dabing. 89 min.
Vstupné: 5.-€, vhodné pre všetky vekové skupiny


MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN 
17.-19. 8.2018  o 1900 h. 

Je to presne desať rokov, čo muzikál Mamma Mia! vtrhol do kín po celom svete. Len na Slovensku sa na tejto party v kinách zúčastnilo viac ako 125 tisíc divákov, ktorí od vtedy túžobne čakajú na druhé pokračovanie. Síce to trvalo relatívne dlho, ale zato v pokračovaní Mamma Mia! Here We Go Again dostanú diváci hneď dva príbehy v jednom filme! Oba príbehy sa rafinovane preplietajú a prepájajú spolu s piesňami švédskeho hudobného zázraku ABBA, či už v nových aranžmánoch, alebo aj hity, ktoré ešte nezazneli.

Mama Mia film

Americký muzikál. Slovenské titulky. 114 min.
Vstupné: 5.-€, vhodné pre všetky vekové skupiny 
 


PLÁN ÚTEKU 2
22.- 23.8.2018 o 19:00h

Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na úteku – živí sa totiž testovaním nedostatkov zabezpečovacích systémov vo väzniciach. Uplynulo už niekoľko rokov odkedy sa stal obeťou zrady a musel siahnuť až na dno svojich síl, aby unikol z neslávne známej presklenej Hrobky. Po tomto úspechu mu prestíž ešte stúpla, získal množstvo nových zákaziek a teraz čelí novej veľkej výzve. Jeden z členov jeho tímu zmizne a ocitne sa v tajnom technologickom zariadení s príznačným názvom Hádes. Tajomná organizácia v ňom väzní unesené osoby, ktoré disponujú dôležitými informáciami nevyčísliteľnej hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i medzinárodne hľadaní zločinci – nikomu z nich sa zatiaľ nepodarilo dostať sa von. Jediná cesta pre Raya Breslina tak znovu vedie smerom dnu.

plan uteku 2 kino topolcany

Americký thriller. Český dabing. 93 min.
Vstupné: 5.-€,nevhodné pre maloletých do 15 rokov 
 


RODINKA ÚŽASNÝCH 2
24., 25. 8.2018  o 17:00 h.  v 2D, 26. 8. 2018 o 17,00 h. v 3D   


Vo filme Rodinka Úžasných 2 sa vracia obľúbená rodina superhrdinov. Avšak tentoraz je hlavnou hviezdou Helen, zatiaľ čo Bob zostal v domácnosti a pomáha Violet a Dash zvládať každodenné nástrahy "normálneho" života. Pre všetkých je to ťažká zmena, a ťažšie je o to viac, že si nikto z rodiny neuvedomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Keď sa objaví nový zloduch, ktorý sa chystá uskutočniť diabolsky geniálny plán, tak rodina musí nájsť spôsob, ako sa dať zase dohromady a spojiť sily - čo sa ľahko povie a ťažko urobí, aj keď sú všetci doslova úžasní.

rodinka uzasnych film

Americká animovaná komédia. Slovenský dabing.
Vstupné:
5.-€ - 2D      6.-€ - 3D, vhodné pre všetky vekové skupiny
 


CHATA NA PREDAJ
24., 25., 26. 8.2018 o 19:00 h

Rodičia predávajú starú chatu, ktorú už veľmi nevyužívajú. Pred odovzdaním chaty novému majiteľovi sa však matka (Ivana Chýlková) rozhodne usporiadať poslednú poriadnu rodinnú stretávku. Zvyšok príbuzenstva však neprejavuje veľké nadšenie, takéto stretnutia bývajú vždy dosť psychicky náročné.

chata na predaj kino topolcany

Česká komédia. Česká verzia. 77 min.
Vstupné: 5.-€, nevhodné pre maloletých do 12 rokov
 

MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT
29.-30.8.2018 o 19:00 h

Tom Cruise sa vracia ako agent Ethan Hunt v Mission: Impossible - Fallout.

mission imposible

Americký akčný thriller. Slovenské titulky.
Vstupné: 5.-€, nevhodné pre maloletých do 12 rokov
 

 

HOTEL TRANSYLVÁNIA 3: STRAŠIDELNÁ DOVOLENKA 
31.8.2018 o 17:00h

V najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a zvyšok partie vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantej kapitánky lode, Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov.

hotel transylvania 3 kino topolcany

Americká animované komédia. Slovenský dabing.
Vstupné:
5.-€ - 2D    6.-€ - 3D, vhodné pre všetky vekové skupiny


 EQUALIZER 2
31.8.2018 o 19:00h

Equalizer 2 nadväzuje na prvý film, v ktorom bývalý člen elitnej špeciálnej jednotky Robert McCall predstieral vlastnú smrť, aby mohol dožiť v pokoji bostonského predmestia. Vďaka vlastnému zmyslu pre spravodlivosť sa však nechal zatiahnuť do ďalšieho súboja. Vieme, čoho všetkého je Robert schopný, aby priniesol spravodlivosť tým, ktorí už stratili všetku nádej. Ako ďaleko však zájde, keď sú v ohrození jeho najbližší?

equalizer 2 kino

Americký akčný thriller. Slovenské titulky.
Vstupné:
5.-€, nevhodné pre maloletých do 12 rokov
 


PRIPRAVUJEME NA MESIAC SEPTEMBER 2018 
SLENDER MAN NÁČELNÍK, SUPER TAXÍK, PO ČOM MUŽI TÚŽIA, PÁTRANIE
                                                 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!