hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Prečo si naplánovať dovolenku v Egypte

dátum pridania: 30.03.20-16:42

Pokiaľ vám súčasná situácia prekazila plány a stále premýšľate, kde strávite svoju dovolenku, ponúkame vám navštíviť stále slnečný Egypt. Celoročné leto a Červené more nie sú jedinými dôvodmi, ktoré by vás mali presvedčiť.

Krásny podmorský svet

Jedným z hlavných dôvodov prečo navštíviť Egypt, je Červené more, ktoré je známe svojimi koralovými útesmi a rybami, takže krása podmorského sveta nikoho nenechá ľahostajným. Plytké pláže sú navyše ideálnym miestom na dovolenku pri mori s celou rodinou. 

Druhým dôvodom je klíma, preto, ak vám chýba leto, určite si naplánujte za dovolenkovú destináciu krásny a slnečný Egypt. 

dovolenka pri mori egypt

Fascinujúca zábava

Tretím dôvodom sú, samozrejme, výlety, v Egypte ich je dosť a každý z nich ponúka fascinujúcu zábavu, jedným z najnavštevovanejších je napríklad mesto Káhira, ktoré ponúka ponorenie sa do egyptských farieb a kultúry. Vyberte si aj na návštevu Národného múzea a plavbu loďou po rieke Níl. 

A po takom náročnom programe môžete ísť na rajský ostrov a potápať sa na otvorenom mori s krásnymi rybami. Prejdite sa na safari púštnom džípe, pozrite sa na beduínov a dokonca s nimi strávte jeden večer spolu s večerou a tancom.

Ideálne podnebie

Dôvodom letnej dovolenky je samozrejme aj podnebie. Permanentne teplé počasia a slnkom zaliate pláže v blízkosti krásnych hotelových komplexov sa postarajú o to, aby ste mali z dovolenky v Egypte tie najlepšie dojmy. 

Nezabudnite si ale vziať so sebou pohodlnú obuv a rodinu alebo priateľov, s ktorými môžete svoje príjemné dojmy spoločne zdieľať. 

Zdroj obrázka: Oleg_P/shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!