hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Pool Star – biliardový klub na úrovni v centre Topoľčian

dátum pridania: 17.06.20-22:59

Máte radi biliard, pool alebo snooker? Hľadáte miesto, kam sa vybrať večer s partiou zabaviť a zrelaxovať, zahrať si karty, šípky, stolný futbal, dať si skvelé drinky? Vitajte v Pool Star – klube pre všetkých, ktorí sa vedia baviť na úrovni!

Topoľčiansky klub Pool Star je unikátne miesto, akých na Slovensku veľa nenájdete. Vstúpte, a objavíte svet ľudí, ktorých vášňou je férová hra, životným krédom priateľstvo a cieľom byť stále lepší.


Pool Star Club je rozdelený na 2 časti. Prvej dominuje stôl na snooker - áno, presne na tú hru profíkov ako ju poznáte zo športových TV kanálov. V tejto časti si okrem snookru môžete zahrať biliard na 4 profesionálnych stoloch. V druhej časti nájdete oddelené boxy, kde si môže pohodlne posedieť aj veľká partia 10 ľudí.
Elegantný a štýlový interiér sme vyladili do posledného detailu, aby ste sa cítili u nás príjemne a pohodlne. V biliardovej sále určite neprehliadnete obrovské „hviezdne nebo“, ktoré vytvára priam filmovú atmosféru ako v bondovke. Na stenách nájdete trofeje z turnajov, aj foto z rekonštrukcie klubu.

štýlové posedenie pre vacsie partie v topolcanoch

Neustále hľadáme nové inšpirácie v biliardových kluboch po celom svete, aby sme vám priniesli to najlepšie. Nasvietenie, sedačky, stoly - všetko na vysokej úrovni, ako v správnom biliardovom klube. Nie sme totiž žiadna „krčmová herňa“, záleží nám na tom, aby sa u nás cítili dobre všetci - aj hráči, aj tí, ktorí si prídu posedieť a porozprávať sa pri výbornej káve z miestnej pražiarne, drinku či vodnej fajke. Ako jediní v Topoľčanoch čapujeme vynikajúce remeselné pivo Karpat a v ponuke máme aj čerstvé letné limonády.

biliard bar pool star topolcany

Biliard, snooker, šípky

Kedy ste si naposledy zahrali biliard? A ako vám to išlo? Biliard, pool alebo snooker sú nádherné hry, v ktorých sa spája trpezlivosť s taktikou a vášeň s eleganciou. Ak sa chcete zdokonaliť, alebo získať základné zručnosti v niektorej z biliardových hier, v našom Pool Star klube ste vítaní! Ak vás táto hra raz chytí, bude to láska na celý život! 

Škola biliardu - klubový hráči ukážu záujemcom o túto krásnu hru základné pozície a prezradia taktiku hry. V rámci klubu máme licencované trénera biliardu, ktorý sa Vám z radosťou povenuje. Nezabúdame ani na najmenších. Pripravujeme nábori detí do klubu ako aj spoluprácu so základnými školami.

profesionalne biliardove stoly topolcany pool star biliard club 
Biliardové hry vás naučia rozvahe a pokoju, budete vedieť rozmýšľať niekoľko ťahov dopredu, odhadovať, čo urobí súper a podľa toho meniť svoju taktiku. Okrem samotného zážitku z hry je biliard výborný prostriedok na posilnenie chrbtových svalov a skvelý tréning kondície – neverili by ste, koľko sa hráči okolo stola nachodia! Špičkoví hráči dokonca chodia do fitka trénovať vytrvalosť, aby vydržali v top forme po celý čas hry.

škola biliardu, biliardové turnaje, biliard pre zabavu na profesionalnych stoloch topolcany

Príďte si zahrať len tak pre zábavu, alebo sa môžete zúčastniť niektorého nášho turnaja, hrávať pravidelne či stať sa členom nášho klubu a hrávať na turnajoch za nás.

biliardove turnaje v topolcanoch pool star biliard club


Organizujeme pravidelné Topoľčianske klubové turnaje aj slovenské biliardové turnaje KARPÁT OPEN. Okrem biliardových organizujeme v Topoľčanoch aj obľúbené žolíkové turnaje.

Pool Star Klub je ideálne miesto aj na váš firemný teambuilding či firemné akcie. Vieme uspokojiť aj väčšie 100 a viac členné skupiny.

firemne vecierky v topolcanoch pool star biliard club

Zábava, relax, nové partie

Biliard ale aj stolný futbal, šípky či karty sú všetko príjemné spoločenské hry, pri ktorých sa ľudia zoznamujú, rozprávajú, nadväzujú priateľstvá. Nemusíte hrať, príďte si k nám posedieť pri pive, dať si kávu, trochu vypnúť a oddýchnuť si. U nás sa stretáva komunita ľudí, s ktorými sa chcete porozprávať a vždy máte o čom. Chceme, aby sa naši hostia cítili príjemne a aby sa k nám radi vracali.

sisha topolcany biliard club poolstar

 

POOL STAR - biliardový klub Topoľčany

Nám.Ľ. Štúra 582/18 (Budova reštaurácia AXA)
Topoľčany
 

Informácie a rezervácie:  0904 112 561

Facebook: Pool Star

Sleduj nás na Instagrame

pool star topolcany budova axa dole
 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!