hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Počuli ste už o tom, že v známych priestoroch reštaurácie na Štúrovej 11 v Topoľčanoch, blízko pešej zóny, je novootvorená Reštaurácia u Bizoňa, kde sa najete ešte lepšie ako predtým?

dátum pridania: 22.07.19-10:13

Na poriadny, poctivý a chutný obed nemusíte chodiť ďaleko. V Reštaurácii u Bizoňa vám ponúknu vždy čerstvé obedové menu. Pretože chýr o naozaj dobrom jedle a vzornej obsluhe sa šíri rýchlo, zastavili sme sa na obedové menu v Reštaurácii u Bizoňa aj my.

Obedové menu - rýchlo a chutne

 Z ponuky 4 hlavných jedál sme si vybrali výborne vyzerajúcu sviečkovú na smotane s knedľou a maďarskú zbojnícku polievku. Síce sme najprv pokukovali po voňavých bryndzových pirohoch so slaninkou, ale sviečková nás presvedčila. Jedlo bolo na stole rýchlo, vidno, že v tejto reštaurácii dobre vedia, aké nepríjemné je čakať hladný, ale aj to, že cez obed nemá väčšina ľudí času nazvyš.

Nuž, a výsledok „prieskumu“? Jedlo bolo výborné, treba povedať, že sme sa naozaj dobre najedli.

obedove menu topolcany restaurant u byzona

sviečkova na smotane restaurant u bizona topolcany 

Keď rozhoduje kontrola kvality

V reštaurácii obsluhuje sám majiteľ pán Fejt, príjemný pán, ktorý veľmi rád debatuje s hosťami, ako im chutilo a ako sa uňho cítili. Ak sa hovorí, že jeme preto, aby sme žili, a nie naopak, tak pán Fejt doslova žije preto, aby boli všetci jeho hostia dobre najedení a spokojní! Na prvý pohľad vidno, že jeho práca je preňho všetkým, čo sa samozrejme odráža aj na samotnom jedle. Starostlivo kontroluje suroviny, aj kuchyňu. A že to nie je „bežný majiteľ bežnej reštaurácie“, posúďte sami.

obedy topolcany svieckova restaurant u bizona 

Pán Fejt, počuli sme, že vaše pôvodné zamestnanie je na míle vzdialené gastro oblasti...

 „Máte pravdu. Pracoval som 10 rokov vo fabrike ako kontrolór kvality, 8 hodín denne za pásom. Hoci dobré jedlo milujem, aj viem oceniť, nikdy som neuvažoval o tom, že by som robil v reštaurácii. Ale stereotypná práca sa mi „prejedla“..., a vidíte, už sme pri jedle...

Ako vznikol nápad s reštauráciou?

„Môj príbuzný, profesionálny kuchár so 40 ročnou praxou, mi spomenul, že tu na Štúrovej je na prenájom priestor bývalej obľúbenej reštaurácie. Viete, ľudia sem radi chodili, tak sme si povedali, že vrátime tomuto miestu život. Najprv som pomáhal v kuchyni, ale neskôr som zistil, že medzi ľuďmi sa cítim najlepšie, takže jedlá roznášam. Mám rád, keď našim hosťom chutí a keď sa k nám vracajú. Varíme vždy čerstvé jedlá z kvalitných surovín.

mila obsluha restaurant u bizona 

Čo si u vás môžu hostia dať?

V obednom menu ponúkame 4 hlavné jedlá, okrem klasických mäsitých nechýbajú ani zeleninové šaláty alebo sladké jedlá. Okrem obedového menu si naši hostia môžu pochutiť na jedlách z jedálneho lístka a ak nie sú veľmi hladní, odporúčam dať si samostatne niektorú z výborných domácich polievok. Zameriavame sa najmä na klasické, tradičné jedlá, ktoré pozná každý a hostia si to pochvaľujú.


 

Reštaurácia u Bizoňa Topoľčany - obedové menuReštaurácia u Bizoňa Topoľčany - ponuka jedál

Reštaurácia u Bizoňa Topoľčany - obedové menuReštaurácia u Bizoňa Topoľčany - obedové menu

 

Oslava aj donáška domov

Pochválili sme aj my, nielen výborné jedlo, ale aj rýchlu obsluhu a príjemné prostredie. Navyše ak nemáte dostatok času najesť sa priamo v reštaurácii, jedlo vám zabalia alebo prinesú domov. A ak hľadáte miesto na spoločenské alebo rodinné posedenie, Reštaurácia u Bizoňa je to pravé miesto!

Reštaurácia u Bizoňa Topoľčany - spoločenské akcie

 

Želáme dobrú chuť!

 

 

Reštaurant u Bizoňa Topolčany


Štúrova 11

Topoľčany

 

 Otváracie hodiny

Po-Pia

10:00 – 15:00

Sobota

10:00 – 14:00

 

Facebook 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!