D. Jurkoviča 2830, Topoľčany, 0907 663 554
nákupné stredisko topolcany

Obchodné centrum JUH Topoľčany - zábava a prenájom priestorov

dátum pridania: 13.03.19-11:42

Uprednostňujete obchodné centrá, v ktorých nájdete všetko na jednom mieste? Obchodné centrum JUH Topoľčany je miesto, v ktorom nájdete rôzne predajne od potravín až po solárium.

Z nenápadnej budovy nákupné centrum

Obchodné centrum JUH Topoľčany vzniklo zo sivej a nenápadnej budovy, ležiacej v odľahlom kúte neveľkého sídliska v Topoľčanoch, v priebehu niekoľkých mesiacov. Červená farba jeho stien láka pohľady okoloidúcich ľudí. Našich zákazníkov zaujmú hlavne predajne s rôznymi produktami, ktoré sa v našom centre nachádzajú. Predajne s oblečením, obuvou a skrášľovací salón - to všetko nájdete v našom centre. Zaneprázdnené mamičky môžu svoje ratolesti zveriť do rúk profesionálnej opatrovateľky v detskom kútiku. Toto všetko a mnohé iné svojim návštevníkom ponúka obchodné centrum JUH Topoľčany.

obchodné centrum juh topoľčanyoc juh topoľčany

Predajne rôzneho typu

Naše obchodné centrum JUH Topoľčany je charakteristické tým, že zákazníci nájdu v jednej budove veľké množstvo predajní s rôznym tovarom.

U nás nájdete:

obchodne centrum juh topolcanyobchodne centrum juh topolcany

fitness oc juh topoľčanykaviareň oc juh topoľčany

Prenájom priestorov a reklamných plôch

Obchodné centrum JUH Topoľčany je zaujímavým centrom aj pre podnikateľov a obchodníkov, ktorým ponúkame možnosť prenájmu priestorov a reklamných plôch. Pri výbere prenájmu priestorov ponúkame možnosť využitia managera centra, ktorý Vám dobre poradí. Ak by ste mali záujem o reklamu v našom obchodnom centre, môžete si vybrať zo širokej škály reklamných priestorov, od billboardov umiestnených na viditeľných vonkajších plochách obchodného centra, cez reklamné stojany a stĺpy, až po plagáty a letáky umiestnené vo vnútorných priestoroch centra.

obchodné centrum juh topolcanyoc juh topoľčany priestory

nákupné centrum juh topoľčanyJUH topoľčany

 

Zavítajte k nám na nákupy. Tešíme sa na Vás!

Obchodné centrum JUH Topoľčany

D. Jurkoviča 2830,
955 03 Topoľčany

Tel.č.: 0907 663 554
E-mail: ocjuh@topolcany.net 

www.globalrent.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria