hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Niekoľko praktických spôsobov, ako udržiavať vaše auto čisté po celý rok

dátum pridania: 28.03.21-20:24

Chcete mať čisté a krásne auto? Niekedy môže byť plnenie tohto cieľa naozaj náročné, najmä keď v ňom neustále jazdíte s deťmi alebo domácimi zvieratami! Ak preto v boji s čistením permanentne prehrávate, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť si to celé uľahčiť a spríjemniť.

Aj vďaka týmto radám sa možno čistenie vášho auta zmení z nočnej mory na pôžitok!

Čistiace obrúsky

S týmito utierkami môžete ľahšie udržiavať nielen svoju osobnú hygienu, ale aj palubnú dosku vždy čistú. Sú dobré aj na stieranie volantu a radiacej páky. Samozrejme, ak si vyberiete profesionálne čistiace obrúsky určené len na čistenie auta, na dezinfekciu rúk a častí tela ich nepoužívajte!

cistiace obrusky topolcany

Kvalitné a odolné poťahy do auta

Cesta v aute s celou rodinou, deťmi a domácimi zvieratami je vďaka veľkým autám naozaj pohodlná. Každé auto však niečo stojí, preto je každé jeho znečistenie alebo poškodenie opotrebením, ktoré jeho cenu a funkcie znižuje. 

Vyhnúť sa tomu ale môžete veľmi jednoduchými úpravami, ktoré základné a všetky dôležité časti auta ochránia bez obmedzenia potrebného komfortu. A práve kvalitné a odolné poťahy do auta vás o tom veľmi rýchlo presvedčia. Tak si ich pred plánovaným výletom zaobstarajte. 

Boj proti chlpom domácich miláčikov

Po každej jazde vášho milovaného psa v aute zostávajú na sedadle stovky chlpov? Na ich odstránenie použite okennú kefu alebo rukavicu a rozprašovač s vodou. Uvidíte, že tento jednoduchý trik zaberie veľmi rýchlo. 

Zbavte sa hmyzu

V lete sa z kapoty auta stáva skutočný cintorín hmyzu. Zabrániť tomu úplne nemôžete, ale jeho odstránenie je jednoduchšie, ako si možno myslíte! Použite na to antistatické obrúsky.

Odstráňte škvrny od motorového oleja a mastnoty

Všetci vieme, že prostriedok na umývanie riadu nemá s odstránením mastnoty a tukov najmenšie problémy. Kto teda povedal, že ho nemôžete použiť aj pri umývaní auta? Vezmite teda prostriedok na umývanie riadu a vyskúšajte to! Ochrániť podlahu a interiér vozidla tiež môžete výberom gumených kobercov do auta, ktoré sa veľmi ľahko čistia a sú odolné!

Veríme, že aj s týmito jednoduchými radami bude vaša cesta príjemná. 

Zdroj obrázka: hedgehog94/Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!