hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Moderné, ekologické, inteligentné a úsporné vykurovanie

dátum pridania: 17.03.22-10:18

Spoločnosť ANTE Slovakia s.r.o. sa venuje inštaláciám tepelných čerpadiel, solárnych systémov a vykurovaniu. Na svojej webovej stránke www.mojekurenie.sk Vám poradí ako získať štátnu dotáciu z projektu Zelená domácnostiam na tepelné čerpadlá.

 

Tepelné čerpadlá patria k najúspornejším zariadeniam na vykurovanie a ohrev teplej pitnej vody. Medzi najväčšie výhody tepelných čerpadiel patria nízke prevádzkové náklady, jednoduchá údržba a prevádzka.

moje kurenie tepelne cerpadla

Naša spoločnosť sa venuje inštaláciám tepelných čerpadiel značky Panasonic od roku 2003 a za posledných 5 rokov sme nainštalovali viac ako 400 tepelných čerpadiel v rámci SR. Prečo sa špecializujeme na značku Panasonic? Hlavné dôvody sú, že ich čerpadlá sú nesmierne spoľahlivé, tiché a hlavne úsporné. Našim klientom ponúkame odborný návrh, inštaláciu a servis všetkých modelov Panasonic v rámci celej Slovenskej republiky.

    ante slovakia tepelne cerpadla panasonic    mojekurenie.sk tepelne cerpadla Panasonic

Prečo mojekurenie.sk?

  • 624 inštalácií
  • 15 rokov skúseností
  • Proklientsky prístup
  • 5 ročná záruka
  • Záručný a pozáručný servis
  • Profesionálna montáž

Bežne inštalovaný solárny systém je schopný v domácnosti ušetriť viac ako 70% nákladov na ohrev teplej vody. Vyššie rady solárnych systémov dokážu bez problémov podporiť aj vykurovací okruh v rodinnom dome, čím sa celková úspora ešte zvýši. Solárnym systémom sa venujeme už od úplneho začiatku. Táto oblasť sa neustále vyvíja, preto vám dnes môžeme ponúknuť ten najmodernejší solárny systém založený na solárnych vákuových trubicových kolektoroch.ante slovakia topolcany solarne systemy    mojekurenie solarny system

    

Vykurovanie tvorí najbežnejšiu a zároveň najdôležitejšiu súčasť jednotlivých domácností. Nie je však jedno akým spôsobom je vykurovanie vyriešené. Aby ste predišli zbytočným komplikáciám a nechceným poruchám, poskytneme Vám profesionálny návrh, zodpovednú realizáciu a rýchly servis. Naše služby sú založené na skúsenosiach a neustálom zlepšovaní sa.

ante slovakia topolcany vykurovanie podlaha    mojekurenie vykurovanie podlaha Topolcany

ANTE Slovakia s.r.o.

Obchodná 2

955 01 Topoľčany

0918 - 934 958

info@mojekurenie.sk

www.mojekurenie.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!