Bunková voda v spreji

Platnosť ponuky od:04.01.2019
ponuka týždňa
Kozmetika Institut Esthederm
CELLULAR WATER SPRAY

Základom starostlivosti o pleť je kvalita vody. Termálna voda môže za určitých podmienok pomáhať, ale nie je ideálna pre zdravú pleť. Demineralizovaná voda, ktorá sa bežne používa v kozmetike je čistá, ale nepredstavuje ideálne prostredie pre pleť. Preto Institut Esthederm vyvinul Bunkovú vodu, ktorej zloženie replikuje vodu v pleti. Na pokožku pôsobí ako „živá voda“ a je tak zdrojom jej vitality. Zvyšuje efektívnosť všetkých ďalších ošetrení. Zloženie minimalizuje riziko vzniku alergií.

Výsledok: Pleť získava energiu, jej vitálne funkcie sú podporené a jej bunková aktivita je optimalizovaná. Pleť je svieža, žiari a je vitálna.

pre: Pre všetky typy pleti aj pre tú najcitlivejšiu. Špeciálne určená pre pleť, ktorá je stresovaná alebo nefunguje správne.

použitie: Nastriekajte na tvár a telo zo vzdialenosti cca 20cm a jemne vmasírujte. Použite pred aplikáciou krému alebo séra, po aplikácii make-upu (fixuje make-up), alebo kedykoľvek počas dňa.

Predaj kozmetiky Institut Esthederm a profesionálne ošetrenie a poradenstvo v špecializovanom kozmetickom salóne Institut Esthederm v Topoľčanoch Institute IER. br>Z dôverou sa na nás obráťte.


IER - Inštitút estetiky a rehabilitácie
Pribinova 4727
Topoľčany 955 01
0908 333 246
tlačiť >>
Reklama:Najužitočnejšia mobilná aplikácia o Nitre. Zadarmo sťahuj tu.