hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory
viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 


nie sú údaje

Hotel KORUNA*** - príjemné ubytovanie v Topoľčanoch

dátum pridania: 01.03.17-14:17

Hľadáte príjemné ubytovanie v Topoľčanoch s možnosťou stravovania? My Vám prácu uľahčíme. Hotel KORUNA*** sa nachádza v centre Topoľčian, v blízkosti veľkého parkoviska, bánk, nákupných stredísk a iných služieb, ktoré hostia uvítajú (holič, kaderník, manikúra, pedikúra...). Ak chcete príjemné ubytovanie, rozhodnite sa pre Hotel KORUNA***.


Hotel KORUNA*** sa nachádza v centre mesta Topoľčany a poskytuje príjemné ubytovanie návštevníkom mesta. V jeho blízkosti sa nachádza veľké parkovisko, je obklopený nákupným centrom, bankami a mnohými ďalšími možnosťami služieb pre svojich hostí. V hoteli sa nachádza veľmi pekná a kvalitná reštaurácia a kaviareň. Izby a apartmány sú vkusne a účelne zariadené so zárukou príjemého pobytu.

Ubytovanie

U nás ponúkame na výber z až 5 rôznych izbových riešení:

  • APARTMÁN - Pozostáva z dvoch miestností – pracovne a spálne. Je vybavený kúpeľňou so sprchovým kútom, trezorom, chladničkou, TV so širokou ponukou televíznych programov, internetovým pripojením, klimatizáciou. Pracovňa je vybavená písacím stolom so stoličkou, sofou, TV, klimatizáciou. V spálni je manželská posteľ. V prípade ubytovania 3 osoby plnohodnotné lôžko nahrádza sofa v pracovni.

  • IZBA LUX - Priestranná izba Lux pre 3 osoby je vybavená pohodlnou manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Izby sú s vlastnou toaletou so sprchovým kútom, trezorom, chladničkou, TV so širokou ponukou televíznych programov, internetovým pripojením, klimatizáciou

  • IMOBILNÁ IZBA - Imobilná izba pre 2 osoby je vybavená dvomi oddelenými lôžkami. Izba je vybavená bezbariérovou kúpeľňou so sprchovým kútom, trezorom, chladničkou, TV so širokou ponukou televíznych programov, internetovým pripojením, klimatizáciou.

  • IZBA CLASSIC - Izba Classic pre 2 osoby je vybavená pohodlnou manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami. Izby sú s vlastnou toaletou so sprchovým kútom alebo vaňou, trezorom, chladničkou, TV so širokou ponukou televíznych programov, internetovým pripojením, klimatizáciou.

  • IZBA CLASSIC - SINGLE - Izba je s vlastnou toaletou so sprchovým kútom, trezorom, chladničkou, TV so širokou ponukou televíznych programov, internetovým pripojením, klimatizáciou.

Stravovanie

Naša reštaurácia má 24 miest. Raňajky podávame od 7.00 do 10.00 hod. bufetovým spôsobom alebo z ponuky raňajkového menu.

Naša kaviareň má kapacitu 32 miest. Kaviareň v hoteli KORUNA*** je otvorená od 8.00 do 22.00 hod. V letných mesiacoch ponúkame príjemné posedenie na terase. V ponuke nápojového lístka sú okrem destilátov, alkoholických a nealkoholických nápojov aj miešané nápoje, široký výber zmrzlín, múčnikov, chuťoviek.

Prenájom priestorov na konferencie a iné spoločenské podujatia

Restaurant hotela KORUNA*** ponúka možnosť prenájmu miesta - celková kapacita 24 miest na konferencie a iné spoločenské podujatia.

Neváhajte a zabezpečte si príjemné ubytovanie v Topoľčanoch už teraz. 

 

Hotel KORUNA***

ČSA 4655/3, 955 01 TOPOĽČANY

Vaše rezervácie, objednávky a otázky vybavíme na mobilnom telefónnom čísle: +421 915 050 005

email: info@hotel-koruna.sk

facebook: hotelkorunatopolcany

skype: hotel.koruna.topolcany

VIBER: +421 915 050 005

WhatsApp: +421 915 050 005

www.hotel-koruna.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!