hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 


nie sú údaje

Favab Topoľčany - slovenská značka, slovenský dizajn, slovenská výroba

dátum pridania: 16.02.18-13:15

Neviete čo na seba? Kolekcie veľkých reťazcov vás nezaujali? Príďte sa pozrieť k nám. Favab Topoľčany vám ponúka originálne oblečenie vlastného štýlu slovenskej výroby pre dámy aj pánov.

Dlhodobá tradícia na trhu

Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 22 rokov a máme prevádzky vo všetkých kútoch Slovenska, vrátane Topoľčian. Favab si ako rodinná firma dáva skutočne záležať na kvalite oblečenia. Tú môžete nielen pocítiť, no aj vidieť. Materiálové kombinácie a precíznosť vypracovania je na najvyššej úrovni.

Značkové oblečenie FavabZnačkové oblečenie Favab Topoľčany

Spolupráca s renomovanými firmami

Spolupracujeme s firmou Swarowski, aby sme vám priniesli čo najoriginálnejší dizajn. Kombinujeme luxusné prvky s kvalitným oblečením na každý deň. Výsledkom je oblečenie s vlastnou osobnosťou, ktoré zaujme na prvý pohľad.

Značkové oblečenie FavabZnačkové oblečenie Favab Topoľčany

Vlastný dizajn, vlastná výroba

Máme dlhoročné skúsenosti v odvetví, ktoré sa odzrkadľujú aj na našich výrobkoch. Všetko je vyrábané a dizajnované na Slovensku. Naše produkty vás zaujmú farebnou škálou, strihom či použitými materiálmi. Práve na materiáloch si dávame skutočne záležať a nájdete u nás len najvyššiu kvalitu. Navyše sú naše výrobky vyrábané ručne a prechádzajú prísnou kontrolou kvality.

Značkové oblečenie Favab TopoľčanyZnačkové oblečenie Favab Topoľčany

Favab Topoľčany

V našej pobočke nájdete oblečenie pre dámy aj pánov, ktorí sa chcú odlíšiť, no stále pritom vyzerať štýlovo. V ponuke Favab Topoľčany nájdete kolekcie jar-leto a jeseň-zima, určené pre ľudí každého veku. Dámy si môžu vybrať výrobky rôznych strihov, sukne, saká,nohavice, spodnú bielizeň či pyžamá a  nočné košele. Pre pánov máme širokú ponuku spodnej bielizne, pyžám, tričiek, polokošieľ, nohavíc na voľný čas, ale napríklad aj plaviek. Naším cieľom je dosiahnuť čo najvyššiu kvalitu za výhodnú cenu. Okrem našich výrobkov FAVAB  máme v ponuke dámsku spodnú bielizeň zn.SASSA a AMORE. Dámske plavky zn.AMORE. Dámske a pánske ponožky zn.OLET. Dámske pyžamá zn.ZETEX. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete aj Vy! Čím sme výnimoční? Keďže výrobky sa vyrábajú na SLOVENSKU, zákaznikom ponúkame možnosť úpravy u nás zakúpených odevov do piatich pracovných dní.

Značkové oblečenie Favab TopoľčanyZnačkové oblečenie Favab

Otváracie hodiny

Navštíviť nás môžete počas pracovných dní od 08:45 do 16:45 a v sobotu od 09:30 do 12:00. Neváhajte, príďte si pozrieť našu skvelú ponuku. Tešíme sa na Vás!

 

 Slovenská značka - slovenský dizajn - slovenská výroba

 

Značkové oblečenie Favab Topoľčany

T. Vansovej 4716/9, 955 01 Topoľčany

Tel. č.: 0911 858 754

Email: maria.beniakova@gmail.com

 

www.favab.sk

Nájdete nás aj na Facebooku


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!