hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 


nie sú údaje

Energie2 Topoľčany - umenie robiť energetiku výhodnejšie

dátum pridania: 22.08.18-07:04

Energie2 Topoľčany je slovenská spoločnosť zabezpečujúca dodávku elektrickej energie a zemného plynu na slovenskom, českom, maďarskom, poľskom a chorvátskom trhu pre všetky typy firiem, organizácie, verejný sektor aj domácnosti.

Energie2 Topoľčany - významný dodávateľ s pevnou základňou v zahraničí

Dodávateľ najvyužívanejších komodít Energie2 dlhodobo pôsobí na trhu ako významný dodávateľ, a pre svojich koncových zákazníkov poskytuje široké spektrum produktov a služieb s cieľom maximálne uspokojiť ich požiadavky s ohľadom na primeranosť ich cenovej úrovne.

 
Energie2 - umenie robiť energetiku výhodnejšie 

7 dôvodov, prečo si vybrať práve nás!

Alternatívny dodávateľ Energie2 ponúka elektrinu a zemný plyn výhodnejšie, než ich ponúka dominantný dodávateľ. Pri dodávke oboch komodít Vám dáva Energie2 ďalšiu dodatočnú zľavu. Ponúkame bezplatné energetické poradenstvo a profesionálnu zákaznícku starostlivosť, bezplatnú zmenu dodávateľa, individuálne vypracovanie cenovej ponuky, ďalšiu úsporu pri odoberaní oboch komodít, zmenu dodávateľa bez zásahu do meračov a vedenia, združenú fakturáciu.

Energie2 - umenie robiť energetiku výhodnejšie

Spoločnosť Energie2 si doteraz našla 10 000 zákazníkov vo firmách, a až 100 000 v jednotlivých domácnostiach! Aj to svedčí o kvalite a profesionalite, ktorú ponúkame.

S Energie2 Topoľčany ušetríte

S dodávkou elektriny pred domácnosti od Energie2 Topoľčany ušetríte až 8% z ceny, ktoré môže pre Vašu domácnosť a rodinu znamenať, že si budete môcť dovoliť napríklad lepšiu dovolenku alebo modernejší spotrebič. Tým, že zveríte dodávku elektriny spoločnosti Energie2 Topoľčany, cíteľne znížite svoje výdavky.

energie2 topoľčany

Akciová "Nebeská" ponuka

Až na 6 rokov Vám garantujeme nižšiu cenu oproti vášmu tradičnému dodávateľovi elektriny a plynu! Pristupujeme k vám férovo – nesľubujeme úsporu na to, aby sme vám ju následne vzali na iných poplatkoch (ako je to u niektorých dominantných dodávateľov).

energie2 topoľčany

V našej Nebeskej ponuke garantujeme stabilnú úsporu a vždy nižšiu cenu než váš súčasný dodávateľ a to po celú dobu trvania zmluvy. To je skutočne Nebesky výhodné!

E-zmluva z pohodlia domova

Uzatvorením zmluvy elektronickou formou prostredníctvom formulára na našej stránke získate viac času pre seba. Vyplňte si svoju zmluvu on-line z pohodlia domova, nemusíte nikde blúdiť po meste a čakať, kým príde na Vás rad v zákazníckom centre. Budeme Vás bezodkladne kontaktovať.

Klienti sú pre nás najdoležitejší

Medzi našich firemných klientov patria obchodné centrá, nemocnice, významné mestá a obce. My v Energie2 cítime, že v energetike (a v celej spoločnosti vôbec) je čas na zmenu. Je čas na znovuzrodenie záujmu o človeka, o Vás!

Nechceme uctievať iné hodnoty, chceme sa zamerať na Vás. 

Energie2 Topoľčany - slovenský dodávateľ energie

Pod Kalváriou 18,
955 01 Topoľčany

Tel.č.: 0850 166 066
E-mail: info@energie2.sk

www.energie2.sk
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!