hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory
viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

V priebehu víkendu sa na turnaji na Mestskej krytej plavárni odohralo množstvo zápasov, v ktorom sa aj naša mlaď stretla s ŠK Hornets Košice, Slávia PU Prešov, KVP Nováky a ŠKP Modrí draci Košice. Systém súťaže je určený tak, že vždy jeden tím na turnaji pauzuje a počas tohto turnaja malo „stopku“ družstvo Slávia UK Bratislava.
Výsledky:
2. február 2018 (piatok)
ŠK Hornets Košice – PIRANA Sport Club Topoľčany 13:3 (5:0, 2:0, 2:2, 4:1)
Góly: Dubná, Cebo, Kopecký 1

PIRANA Sport Club Topoľčany – Slávia PU Prešov 4:7 (1:3, 2:1, 0:1,1:2)
Góly: Hrnko 3, Kopecký 1

3. február 2018 (sobota)
KVP Nováky – PIRANA Sport Club Topoľčany 11:5 (4:0, 0:2, 7:0, 0:3)
Góly: Dubná, Hrnko –2, Kopecký 1

4. február 2018 (nedeľa)
PIRANA Sport Club Topoľčany – ŠKP Modrí draci Košice 5:4 (2:1, 2:0, 0:2, 1:1)
Góly: Dubná, Kopecký 2, Cebo 1
Slovo trénera:
Mladší žiaci PIRANA Sport Club Topoľčany zo sledu štyroch zápasov vyhrali svoj záverečný zápas turnaja, kedy si tesne ustrážili víťazstvo nad ŠKP Modrí draci. Na prvom kole národnej ligy, sme v tejto skupine práve s Modrými drakmi v Košiciach prehrali, preto toto víťazstvo teší. Mrzia však zápasy, v ktorých sme spravili chyby, na ktorých odstránení pracujeme. Nedá sa však uprieť to, že hrať v skupine o 1. – 6. miesto, s herne skúsenejšími družstvami, môže pomôcť v napredovaní celého tímu a práve tieto zápasy dajú našej vodnopólovej mládeži množstvo skúseností, ktoré budeme môcť v budúcnosti využiť.
Zostava: Porubský – Dubná, Solčanský, Cebo, Kopecký, Mocnák, Zelinková, Valach, Hrnko, Cifra, Sameková
Asistent trénera: Juraj Michalides
Vedúci družstva: Denis Ďurák

Ostatné výsledky:
KVP Nováky – ŠKP Modrí draci Košice 6:6 (2:1, 0:2, 1:2, 3:1)
KVP Nováky – ŠK Hornets Košice 3:10 (1:2, 1:2, 1:3, 0:3)
Slávia PU Prešov – KVP Nováky 6:12 (0:3, 0:1, 2:5, 4:3)
ŠK Hornets Košice – ŠKP Modrí draci Košice 8:1 (3:1, 0:0, 3:0, 2:0)
ŠKP Modrí draci Košice – Sláviua PU Prešov 3:4 (0:1, 2:1, 1:0, 0:2)
Slávia PU Prešov – ŠK Hornets Košice 3:7 (0:2, 1:2, 1:2, 1:1)
 


nie sú údaje

Elle Studio fitness Topoľčany - kruhový tréning a skupinové cvičenia LEN PRE ŽENY

dátum pridania: 26.07.17-10:24

Chceli by ste konečne schudnúť a neviete ako na to? Túžite si spevniť a vylepšiť svoju postavu, či zapracovať na kondičke? Elle Studio fitness Topoľčany je potom pre Vás to pravé! Získajte vytúženú postavu v čisto ženskom fitness štúdiu a užite si s nami efektívny kruhový tréning alebo si vyberte z ponuky skupinových cvičení.

Elle Studio fitness Topoľčany

Elle Studio fitness Topoľčany je štúdio určené pre ženy všetkých vekových aj výkonnostných kategórií. Cvičíme na hydraulických strojoch Hydraulic Line, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby nezaťažovali kĺbový aparát, čím sú zároveň vhodné nielen na každodenné intenzívne posilňovanie, ale aj na rehabilitačné účely.

elle studio topoľčanyšatňa elle studio fitness topoľčany

štúdio pre ženy topoľčany

Pozrite si video, ako u nás s úsmevom makáme:

Kruhový tréning

Cvičenie prebieha v kruhu a medzi jednotlivými stanovišťami sa striedame na základe zvukového signálu, pričom medzi cvikmi je niekoľko sekundová prestávka na presun. Jedno kolo trvá zhruba 15 minút a je vhodné prejsť aspoň 2-3 kolá. Kruhový tréning pozostáva z vonkajšieho a vnútorného kruhu. Vonkajší tvoria hydraulické stroje, na ktorých precvičíte všetky svalové partie a vnútorný kruh predstavuje kombináciu posilňovacích a aeróbnych cvikov. Okrem hydraulických strojov teda pracujete aj s vlastnou váhou tela, alebo s rôznymi posilňovacími pomôckami (aerobikové stepy, kettlebelly, medicinbaly, fit lopty, balančné podložky, švihadlá, expandery, posilňovacie vaky a iné). Pre pokročilé je k dispozícii aj druhý kruhový tréning pozostávajúci len zo stanovíšť s vlastnou váhou, alebo tažšími činkami a pomôckami.

elle fitness studio topolcany

Zatiaľ, čo klasický tréning sa cvičí pri tepovej frekvencii 90 – 100 za minútu, kruhový tréning pozná hodnoty 150 – 160 tepov za minútu. Pri tejto tepovej frekvencii sa spaľujú tuky, čo sa považuje za najväčšiu výhodu kruhového tréningu. K ďalším plusom patrí aj zlepšenie fyzickej kondície a formovanie a spevnenie postavy.

fitness studio topolcany

Na kruhový tréning nie je potrebná rezervácia, jednoducho prídete vtedy, keď to najviac vyhovuje Vám! Počas cvičenia je prítomná certifikovaná trénerka, ktorá Vás usmerní ako správne a efektívne cvičiť, a preto je Elle Studio fitness správnym riešením pre tie z Vás, ktoré nevedia čo, alebo ako cvičiť.

Kardio zóna a strečing

Pred každým tréningom je vhodné sa ponaťahovať, rozohriať a pripraviť tak svaly na zvýšenú aktivitu, čím predídete prípadnému zraneniu. Na to môžete využiť aj kardio stroje ako cyklistický. alebo veslovací trenažér, eliptický trenažér a bežecký pás, ktoré sa nachádzajú v kardio zóne. Taktiež netreba zabúdať ani na záverečný strečing po tréningu, na ktorý sú k dispozícii mäkké podložky.

kardio topolcany

Je dobré dôkladne sa ponaťahovať a zamerať sa hlavne na tie časti tela, ktoré ste zapájali, aby ste predišli bolestiam svalov a podporili rýchlejšiu regeneráciu. Celé cvičenie spolu s úvodným aj záverečným strečingom zvládnete približne za 45 minút, počas ktorých precvičíte komplexne celé telo. Ak patríte medzi začiatočníčky, postačuje prejsť jedno, až dve kolá, aby ste na ďalší deň nepociťovali väčšiu bolesť svalov a postupne môžete počet kôl zvyšovať.

Novinka pre Vás

STRONG by Zumba tréning

Tréning nakombinovaný z HIIT - High Intensity Interval Training s váhou vlastného tela - a silových cvičení. Môžete očakávať celkovú transformáciu tela, rysovanie svalov a vysoké spaľovanie kalórií !

Cvičenie pre tehotné

Cvičenie pre budúce mamičky vedú pôrodné asistentky s certifikátom v odbore Psychofyzická príprava na pôrod. Počas kurzu cvičia mamičky na fitloptách, spevňujú chrbát a panvové dno a tiež nacvičujú správne dýchanie počas pôrodu. Súčasťou kurzu je aj prednáška, ktorá je vždy na inú tému (metódy tlmenia bolesti, chystáme si veci do pôrodnice, dojčenie a šestonedelie a pod.. )

Aktuálny rozvrh skupinových cvičení

Skupinové cvičenia sú v Elle Studio fitness novinkou a cvičia sa v samostatnej miestnosti Ladies Workout Zone. Sú taktiež určené len pre dámy a na rozdiel od kruhového tréningu je potrebná rezervácia na konkrétny termín. Je len na Vás, či sa chcete poriadne vyjašiť a zatancovať si na energickej Zumba® fitness hodine so Simou, alebo si prečistiť myseľ a zrelaxovať po náročnom dni na Yoge s Vanessou. Pre tie z Vás, ktoré preferujú posilňovací tréning s váhou vlastného tela máme TRX závesný tréning so Zuzkou. Taktiež máme pre Vás nové cvičenie STRONG a cvičenie pre budúce mamičky.

trx trening topolcany

LETNÝ ROZVRH je upravený tak, aby cvičenia prebiehali v skorších ranných hodinách, alebo podvečer. Štvrtková hodina Yogy prebieha v prípade pekného počasia vonku o 19:00. Aktuálny rozvrh nájdete vždy na našej facebookovej stránke. Miesto si môžete rezervovať priamo na recepcii v Elle Studio fitness, prostredníctvom facebooku, alebo na 0915 400 560.

joga topolcany

kruhovy trening topolcany

Elle Studio fitness je určené LEN pre ženy, kde v príjemnej atmosfére urobíte niečo pre svoje zdravie a peknú postavu. Už sa viac nemusíte obávať nepríjemných pocitov zo zvedavých pohľadov a prítomnosti opačného pohlavia počas cvičenia!

elle fitness studio topolcany
 

Elle Studio fitness Topoľčany - kruhový tréning pre ženy

J. Jesenského 2183 (OC JUNIOR, 1. poschodie), 955 01 Topoľčany

Tel: 0915 400 560

E-mail: ellestudiofitness@gmail.com
 

www.ellestudiofitness.sk

Sme aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!