hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Charitatívny seminár pre Tonyho Welkera

dátum pridania: 29.06.15-11:26

Príďte dňa 11.7.2015 o 15.00 do A-Force Fighting Gymu Topoľčany na Charitatívny seminár pre Tonyho Welkera a spoločne pomôžme v jeho boji o uzdravenie ! A zároveň ukážme, že BJJ je aj o pomoci iným!

Ide o charitatívny seminár pre jedného bjj zápasníka Tonyho Welkera, ktorý utrpel vážnu nehodu krku a zostal paralyzovaný na celé telo...teraz prebieha rekonvalescenia a robí sa pre neho zbierka...príde kvôli tomu náš hlavný inštruktor z Púchova Štefan Hupka, ktorý je držiteľom čierneho pásu v bjj...vstup je pre verejnosť, každý si môže zašportovať a príspevky su dobrovoľné.


Tony Welker, fialový pás v bjj, človek, ktorý utrpel veľmi vážnu nehodu, ktorá viedla k celkovej paralýze...Človek, ktorý žije bjj životným štýlom, človek, ktorý rovnako ako my dýcha a potí krv na žinienke...Človek, ktorý potrebuje našu pomoc práve TERAZ!!! Ukážme svetu, že ľudskosť ešte nevymrela...Ukážme svetu, že bjj je aj o zjednotení sa a pomoci pre tých, ktorí to najviac potrebujú!!!

Príd aj ty 11.07.2015 na charitatívny seminár do Fighitng gymu Topoľčany, zašportuj si pod vedením čierneho pásu v bjj Štefana Hupku...

Vstup je zdarma a príspevok dobrovoľný, tak neváhaj a prispej svojou troškou aj ty...Ďakujeme všetkým!!!ossssss 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!