hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

CERAMICA LATINA - moderný taliansky dizajn

dátum pridania: 12.08.22-10:39

Výnimočná kúpeľňa je tá, v ktorej sa všetky prvky harmonicky spájajú a pritom ponúkajú maximálne pohodlné používanie. Neoddeliteľnú súčasť takej kúpeľne tvoria umývadlá, ktoré sa vyrábajú v mnohých variantach a rozmeroch tak, aby napĺňali všetky predstavy priestorového riešenia vašej kúpeľne.

 

Ceramica latina je spoločnosť, ktorá stavia na pevných základoch pravých materiálov, overených storočiami. Naše korene sú v antike. Predstavujeme Vám sériu exkluzívnych keramických umývadiel pre kúpeľne, ktoré majú štýl. 

Umývadlo je nevyhnutným vybavením každej kúpeľne. Každá kúpeľňa má svoje špecifické vlastnosti a každý majiteľ svoje túžby a predstavy. Prvým krokom, na ktorý by sme nemali zabudnúť pri výbere umývadla je rozmer. Umývadlo by malo priestor v kúpeľni ideálne využiť. 

V našej ponuke umývadiel nájdete malé praktické umývadlá, umývadlá do rohu do toalety alebo priestranné umývadlá do spoločnej kúpeľne. 

Závesné umývadlo je montované priamo na stenu, bez skrinky. Sifón je možné schovať alebo ho priznať, teda nechať viditeľný. V tom prípade odporúčame vybrať z dizajnovejších sifónov. Výhodou samostatného umývadla je, že prevdzušňuje miestnosť. Je ideálne najmä do oddelených malých toaliet, kde netreba úložné skrinky a optické zväčšenie priestoru toalete pomôže. Samostatné umývadlo vie byť aj dizajnovou voľbou do minimalistických kúpeľní. 

Ceramica Latina závesné umývadlo    Ceramica Latina rohové umývadlo

Umývadlo na kúpeľňový nábytok je namontované priamo na skrinke. Sifónová technika je schovaná v skrinke. Tento najobľúbenejší variant umývadlá má v sebe množstvo výhod, hlavnou je úložný priestor v zásuvkách či poličkách. 

Ceramica Latina Topoľčany umývadlo keramické    Ceramica Latina umývadlo na kúpeľňový nábytok

Umývadlo na dosku predstavuje najmodernejší prvok v kúpeľni. Tieto umývadlá sú keramické. Tvarovo sú riešené ako oválne, kruhové alebo obdĺžnikové. Niektoré sú bez otvoru na stojanovú batériu a niektoré poskytujú variantné riešenie. Každý model má svoje ďalšie vlastnosti, ktoré vedia ovplyvniť finálny výber, ako sú materiál, otvor pre batériu, odtoková súprava, povrchová úprava. 

Ceramica Latina Topoľčany  Ceramica Latina Topoľčany umývadlo na dosku  Ceramica Latina Topoľčany

Každá kúpeľna je unikátna. Priestorom, usporiadaním, potrebami domácnosti a obľúbeným štýlom a dizajnom. S výberom konkrétneho modelu Vám radi pomôžeme a poradíme. Tešíme sa na Vašu návštevu v predajniach v Topoľčanoch a v Bratislave. 

 

Ceramica Latina - keramické umývadlá pre kúpeľne, ktoré majú štýl

 

Ceramica Latina spol. s r.o.

Pod kalváriou 373, 955 01  Topoľčany

038/532 6092

obchod@aquatek.sk

www.ceramicalatina.sk

 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!