hľadať

Profily osobností
viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Branislav Kišac - 3MV

dátum pridania: 24.08.22-10:21

Spoločnosť 3MV sa na začiatku svojej činnosti realizovala v oblasti stavebníctva. Vykonávala zemné a búracie práce, pokládku zámkovej dlažby a stavbu plotov. Postupom času sa rozhodla zmeniť svoju činnosť a namiesto stavebníctva dnes pôsobí v oblasti strojníctva.

 

Cieľom spoločnosti je uspokojiť zákazníkov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu vykonaných prác. Naše skúsenosti a spokojnosť zákazníkov sú výsledkom toho, že našu prácu vykonávame kvalitne a odborne. Kladieme dôraz na kvalitnú prácu a odbornosť našich zamestnancov.

 

Naše služby:

 

Montáže

Momentálne hlavnou činnosťou spoločnosti je montáž, demontáž a opravy technologických zariadení v rôznych odvetviach priemyslu. Prevažnú časť tvoria práce na zariadeniach potravinárskeho priemyslu. 

  

 

Zváranie

Zaoberáme sa zváraním nerezových výrobkov metódou TIG. Táto metóda sa používa pri tvarovo zložitejších konštrukciách alebo kovových konštrukciách, pri ktorých sa kladie dôraz na dekoratívnosť ale aj pri špeciálnych materiáloch. Metódou TIG sa zvára hlavne nehrdzavejúca oceľ, hliník a nikel. 

 

Svoju zváračskú činnosť onedlho rozšírime o zváranie pomocou ručnej laserovej zváračky.

  

 

Pasivácia zvarov

Ako doplnkovú službu ponúkame čistenie a pasiváciu zvrarov. Pri pasivácii nedochádza len k zlepšeniu vizuálnej stránky zvaru, ale hlavne k ochrane zvaru pred následnou degradáciou a koróziou.

  

 

Branislav Kišac – 3MV

Pochabany 51

956 38 Šišov

 

0903/758 166

info@3mv.sk

www.3mv.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!