hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory
viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

V priebehu víkendu sa na turnaji na Mestskej krytej plavárni odohralo množstvo zápasov, v ktorom sa aj naša mlaď stretla s ŠK Hornets Košice, Slávia PU Prešov, KVP Nováky a ŠKP Modrí draci Košice. Systém súťaže je určený tak, že vždy jeden tím na turnaji pauzuje a počas tohto turnaja malo „stopku“ družstvo Slávia UK Bratislava.
Výsledky:
2. február 2018 (piatok)
ŠK Hornets Košice – PIRANA Sport Club Topoľčany 13:3 (5:0, 2:0, 2:2, 4:1)
Góly: Dubná, Cebo, Kopecký 1

PIRANA Sport Club Topoľčany – Slávia PU Prešov 4:7 (1:3, 2:1, 0:1,1:2)
Góly: Hrnko 3, Kopecký 1

3. február 2018 (sobota)
KVP Nováky – PIRANA Sport Club Topoľčany 11:5 (4:0, 0:2, 7:0, 0:3)
Góly: Dubná, Hrnko –2, Kopecký 1

4. február 2018 (nedeľa)
PIRANA Sport Club Topoľčany – ŠKP Modrí draci Košice 5:4 (2:1, 2:0, 0:2, 1:1)
Góly: Dubná, Kopecký 2, Cebo 1
Slovo trénera:
Mladší žiaci PIRANA Sport Club Topoľčany zo sledu štyroch zápasov vyhrali svoj záverečný zápas turnaja, kedy si tesne ustrážili víťazstvo nad ŠKP Modrí draci. Na prvom kole národnej ligy, sme v tejto skupine práve s Modrými drakmi v Košiciach prehrali, preto toto víťazstvo teší. Mrzia však zápasy, v ktorých sme spravili chyby, na ktorých odstránení pracujeme. Nedá sa však uprieť to, že hrať v skupine o 1. – 6. miesto, s herne skúsenejšími družstvami, môže pomôcť v napredovaní celého tímu a práve tieto zápasy dajú našej vodnopólovej mládeži množstvo skúseností, ktoré budeme môcť v budúcnosti využiť.
Zostava: Porubský – Dubná, Solčanský, Cebo, Kopecký, Mocnák, Zelinková, Valach, Hrnko, Cifra, Sameková
Asistent trénera: Juraj Michalides
Vedúci družstva: Denis Ďurák

Ostatné výsledky:
KVP Nováky – ŠKP Modrí draci Košice 6:6 (2:1, 0:2, 1:2, 3:1)
KVP Nováky – ŠK Hornets Košice 3:10 (1:2, 1:2, 1:3, 0:3)
Slávia PU Prešov – KVP Nováky 6:12 (0:3, 0:1, 2:5, 4:3)
ŠK Hornets Košice – ŠKP Modrí draci Košice 8:1 (3:1, 0:0, 3:0, 2:0)
ŠKP Modrí draci Košice – Sláviua PU Prešov 3:4 (0:1, 2:1, 1:0, 0:2)
Slávia PU Prešov – ŠK Hornets Košice 3:7 (0:2, 1:2, 1:2, 1:1)
 


nie sú údaje

BONAVITA Topoľčany - lepší zamestnávateľ, priateľská atmosféra :)

dátum pridania: 27.07.17-10:34

BONAVITA Active je značka známa všetkým aktívne žijúcim a zdravo sa stravujúcim ľuďom. Produkty pod touto značkou si bežne kúpite v obchodoch. Sú to najmä krehké balené rožteky, ryžové či pšeničné chlebíčky alebo krehké plátky.

 To čo mnohí o značke BONAVITA nevedia, je, že ich výrobky sa vyrábajú v Topoľčanoch. Predstavujeme firmu BONAVITA Topoľčany – lepší zamestnávateľ, priateľský kolektív.

bonavita topolcany

BONAVITA Group je najväčším výrobcom cereálií v strednej Európe. V roku 2014 otvoril nový výrobný závod v Topoľčanoch, ktorý sa špecializuje na výrobu krehkých rožtekov, mini toustov a ďalšieho trvanlivého pečiva. Krehké rožteky BONAVITA Active sú medzi spotrebiteľmi mimoriadne obľúbené. Vybrať si môžete z viacerých typov, napríklad celozrnné, pšeničné, slnečnicové alebo novinky grahamové a špaldové. V priebehu pár minút si môžete z nich pripraviť zdravú pochúťku doma, v kancelárii či na dovolenke. Stačí rožteky jemne poliať tekvicovým olejom, chvíľu počkať kým olej vsiakne, a rožteky mierne zmäknú. Alebo ich potrite syrom, nátierkou, prípadne džemom. Krehké rožteky BONAVITA Active sú jednoducho využiteľné pre všetky chute a príležitosti. Aj vtedy, keď domane máte čerstvé pečivo alebo chlieb. Krehké rožteky si kúpte do zásoby, lebo ich môžete skladovať bez ujmy na kvalite a chuti. Šetrite, kupujte čerstvé pečivo tak akurát, a keby sa minulo, použite krehké rožteky zo zásob. Krehké rožteky do každej domácnosti :)

bonavita topolcany

BONAVITA však neponúka iba chutné a zdravé potraviny, ale aj lepšiu prácu obyvateľom mesta Topoľčany a okolitých obcí. Vďaka výbornej polohe (iba 300 metrov od autobusovej a železničnej stanice), je tento zamestnávateľ dostupný a ideálny aj pre záujemcov z okolia. Lepšia práca je teda na dosah. Malý závod s osobným prístupom, nové, príjemné a čisté pracovné prostredie, kde vás čaká priateľský kolektív dvadsiatich zamestnancov.

bonavita topolcany

Ak aj vy chcete vyrábať pekné a chutné výrobky, pracovať na moderných strojoch, mať platové ohodnotenie, ktoré poteší a veľa ďalších zamestnaneckých výhod, pošlite svoj životopis na e-mail: lepsiapraca@bonavita.sk.

Aktuálne hľadáme: Údržbár potravinárskych strojov

Plánované pozície na obsadenie sú: Pekár / Pracovník baliarne

V prípade obsadzovania nových miest a rozširovania kapacít, budeme oslovovať záujemcov práve z databázy došlých životopisov.

Tešíme sa na vás vo výrobnom závode BONAVITA Topoľčany, ktorý svoju budúcnosť v tomto meste vidí minimálne na najbližších 25 rokov :)
 

Prevádzka BONAVITA:

ul. M.Rázusa 4762, 955 01 Topoľčany (vedľa firiem AB COM a PAP-PEX)
e-shop: www.bonavita.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!