hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Bleskové rozhovory

viac rozhovorov 
Zaujalo násviac  
Partneri

icm topolcany
obchodne centrum juh topolcanyakademia vzdelavania topolcany
nastupiste 1-12 mojetopolcany 
  

 

 

Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Ako nájsť veciam v malom byte viac miesta?

dátum pridania: 01.10.20-08:57

Neustálym problémom takmer v každom jednom byte je nedostatok miesta. Ku svojmu komfortu toho jednoducho potrebujeme naozaj veľa. Problém však je, že mnohé z týchto vecí nemáme kam postupom času uložiť. A v prípade malých bytov to platí dvojnásobne.

Naše nápady na uloženie všetkých vecí v malom priestore by vám mohli pomôcť. Práve vďaka nim rýchlo zistíte, že kapacita vašich izieb môže byť oveľa väčšia. 

Skrine

Šatníky sú jedným z najpraktickejších odkladacích miest v každom, ale najmä malom byte. Dôležité ale je si ich správne vybrať. Skrinka zaberá vodorovný aj zvislý priestor v miestnosti, preto musíte zvážiť všetky dôležité detaily. Určite ale pritom nezabudnite na pevné posuvné systémy, ktoré tomuto úložnému priestoru dodajú ten správny šmrnc a pohodlie pri používaní. 

Využite závesné systémy

K nim môžeme zaradiť aj špeciálne vešiaky, na ktoré sa dajú zavesiť rôzne drobnosti bez toho, aby sa zmenšila veľkosť podlahového priestoru. Závesné systémy oceníte v kuchyni, kúpeľni, ale aj spálni, kde si môžete s pomocou špeciálnych vešiakov uložiť veci na bežné nosenie. 

Praktické police

Veľmi užitočným pomocníkom pri hľadaní voľného miesta na uskladnenie vecí a doplnkov, sú klasické police. Opäť sú umiestnené na stenách bez toho, aby zaberali podlahovú plochu. S ich pomocou celý priestor ľahšie rozšírite a inštalácia vám nezaberie množstvo času. Jednoduché police tiež umiestnite na miesta, kde by to bolo pre iný nábytok náročné. 

Nádoby a boxy

Špecifických priestorov v dnešných moderných bytoch býva naozaj veľa. A práve do nich je umiestnenie klasického nábytku náročnejšie. Aj tieto situácie môžete vyriešiť špeciálnymi úložnými boxmi. 

 

Treba si však uvedomiť, že ide o otvorené kontajnery a určite sa v nich bude hromadiť prach a špina. Preto si pre skladovanie do týchto nádob zvoľte odolnejšie veci alebo ich niečím prekryte. 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!